Zpožděná MS a testík negativní - co si o tom myslíte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Deniskaa22
Nováček 3 příspěvky 01.01.19 18:25
Zpožděná MS a testík negativní

Ahoj holky chtěla bych se zeptat, 14.11 jsem měla naposledy MS a teď už momentálně mám zpoždění 22 dní ( teď by to bylo 6+6tt) test jsem si dělala a vyšel negativní ale kamarádka říkala ze na něm vidí ducha za dva dny jsem dělala znovu a opět to stejný jako předtím. Ale často mě pobolívá podbříšek, a mám i citlivé bradavky, a hlavně pocity na zvracení takový ten knedlík v krku. Co si o tom myslíte? prosím?

Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 01.01.19 18:26

Myslim,ze misto zakladni dalsi takovehle diskuze bys mela jit k doktorovi :roll:

Deniskaa22
Nováček 3 příspěvky 01.01.19 18:29

Copak se nemůžu jen pozeptat?! K doktorovi jsem objednána az 10.1. Tak se jen ptám i jestli některá z Vas to takto měla a i přes to byla těhotná nebo i taky ne

Celina
Závislačka 3934 příspěvků 01.01.19 18:35

Pokud máš zpoždění 22dní, test by v případě těhotenství rozhodně pozitivitu ukázal. Neřeš vyčtené rádoby příznaky a jdi k doktorovi co nejdřív, problém někde bude.

Antonie Bolavá
Neúnavná pisatelka 17534 příspěvků 01.01.19 18:38

@Deniskaa22
Myslím, že 22 dní po termínu už by měl test vyjít jasně.
Co přesně znamená, že test vyšel negativně, ale kamarádka vidí ducha? Po dostatečně dlizhém zkoumàní uvidíš ducha i na čistém papíře. Zkus test ještě za pár dní a jestli ten duch nezesílí, tak těhotná nejspíš nejsi

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1807 příspěvků 7 inzerátů 01.01.19 18:41

Spis sis mohla procist miliony dalsich diskuzi na toto tema,kde bys urcite nasla hodne podobne zkusenosti :nevim: ale to je ta lenost cist a proto tu je miliony diskuzi na stejne tema ..

skorotehotna
Kecalka 386 příspěvků 01.01.19 18:45

Nejsi těhotná nebo je to neprosperujici těhotenství.

Uživatel je onlinekarkarka
Závislačka 3074 příspěvků 01.01.19 19:02

Těhotná nejsi.test by to uz ukazal.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Propadák Koptashow: Dopadne hvězda Sněženek a machrů stejně jako Mareš?

Česká televize začátkem roku 2019 spustila novou talk show. Moderátorem... číst dále >

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >