Zpožděná MŠ a TT negativní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.18 09:03
Zpožděná MŠ a TT negativní?

Ahoj všem. Je tu prosím některá, která byla těhotná a TT ji ukázal až později? Dneska mám 4.den zpoždění, ale včerejší odpolední test negativní. Je fakt, že jsem byla nemocná a 7 dnů jsem brala antibiotika, ale podle lékárníka by to nemělo mít vliv. MS je vždy pravidelná. Miminko bychom chtěli, ale zrovna teď to není úplně ideální když jsem změnila práci. Moc se nechci sledovat, ale přece jen jsou věci, které přehlídkou nešli. Například to, že před dvěma dny mě hrozně bolelo břicho už jsem myslela, že to přijde, včera to samé. Břicho bolí třeba jen hodinku což u MS nemívam, ale bolesti to byly přesně takové silné jako u MS. Další věc, že se v noci strašně potím, budím se, jsem nesvá…prsa bolí jako vždy. Možná citlivějši čich, ale to bych moc neřešila to u mě není nijaké zvláštní. Jinak nepozorují žádné další změny.
Takže mě zajímá, jestli je možné aby mi test ukázal druhou čárku později? :nevim:

Reakce:

admin
Extra třída :D 11142 příspěvků 19.10.18 11:57

Zakladatelko, vydržte ještě tři až pět dní a zkuste další test, případně se vydejte ke gynekologovi a požádejte o hrazený test z krve - ten je mnohem přesnější než domácí těhotenský test. :)

Ještě doporučuju kouknout na Další podobná témata podle názvu, které jsou na konci této stránky - určitě tam najdete odpovědi.

Držím palce, ať vše dopadne, jak si přejete, :kytka:
 Monika

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Babiš ml. a jeho schizofrenie: 6 lidí, kterým tato porucha ničí nebo ničila život

Zjistěte si, co je to schizofrenie, kterou má můj syn, řekl ve středu před... číst dále >

Že ho Me Too semele? Ale kdeže! Ronaldo střílí gól za gólem a zřejmě se bude ženit!

Už už to vypadalo, že se kariéra hvězdného fotbalisty Cristiana Ronalda... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >