Zpožděná MS ale test negativní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
9.11.21 07:49

Zpožděná MS ale test negativní

Zdravím Vás dámy :)
Jdu za vámi s dotazem. Neberu žádnou HA.
S přítelem jsme měli asi 2 minutový nechráněný sex, poté jsme použili kondom. To vše 9 dní před MS. Je si prý jist, že vše šlo do kondomu, ale vím co říká.. (jedna kapička atd..)
Každopádně jsem si udělala test 3 dny po sexu, vyšel negativní. Víkend před MS mi začaly slabší bolesti podbříška, citlivější prsa, snědla bych kde co, prostě klasický stav jako mám vždy před MS. Včera jsem měla dostat MS, ale ta nikde. Udělala jsem si další test a ten taky negativní.
Veškeré příznaky zmiňované výše k MS stále přetrvávají. Vím, že mám zpoždění teprve 1 den, ale i tak mám z toho obavy.
Nemáte někdo prosím podobné zkušenosti? Či je pravděpodobnost, že bych byla těhotná? :?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
554
9.11.21 07:52

Zaprvé.. Testovat tři dny po sexu je blbost. Zadruhé ano i že dvou minut se dá otěhotnět. Zatreti ms můžeš mít opožděnou stresem, když se ms nedostaví objednej se pro jistotu k doktorovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
554
9.11.21 07:52

Zaprvé.. Testovat tři dny po sexu je blbost. Zadruhé ano i že dvou minut se dá otěhotnět. Zatreti ms můžeš mít opožděnou stresem, když se ms nedostaví objednej se pro jistotu k doktorovi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 07:54

@Elea9 ja uz prave od toho sexu premyslim furt nad tim, jestli Ms vubec prijde atd.. :roll: tak je mozny i tenhle stres treba..

• Citovat
  • Nahlásit
554
9.11.21 07:58

Pardon, odeslalo se to předtím dvakrát, nějak se mi to poslední dobou stává… Prostě zkus si udělat test ještě za dva dny a když ms prostě týden nepřijde, bez radši k tomu dr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.21 07:59

@Elea9 nic se nedeje :) dekuju za radu.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie