Zpožděna ms. bolesti podbřišku, ale negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 15:13
Zpožděna ms. Bolesti podbřišku. Negat. Tt

Zdravím, vím že je to tady už xkrat. Ale myslím že mám spíše výjimečný dotaz.
Posl. Ms 11.11 doteď nic, prodělala jsem zánět počkat před 2 týdny jsem pobírala antibiotika(které se mohou v tehu/) posl. Styk byl 30.11.(den ovulace) dnes ms pořád nikde. Zpoždění už 3 den. Mám neobvyklé bolesti v podbrisku uprostřed. Někdy simrani, někdy tlak, právě teď šílené tlaky. Ale na testu dnes ráno nic. Je negativní. Může to být tím, že jsem z dvojčat (dvojvajecnych)? Od malička vím že mi sestra „vzala“ Více hormonu, má jich od malička více, je to potvrzené od dr, proto má od malá i silnější ms než já, někdy i celý měsíc, léčí to prášky… Můžou být moje testy negat. z toho že mám méně hormonu, tudiz to nejde vidět? Nebo je brzo? Jsem z toho jelen, uz jenom proto, ze zánět mocaku sem měla i v létě a měla jsem silnější antb. A i prášky proti bolesti ale ms došla přesně na čas. A ten pocit který teď mám a ty nevolnosti.. Nevím. Cítím že jen něco jinak. Snad mě dr. Příští týden vezme a vezme mi i krev. Jestli je to šílený dotaz tak se omlouvám :D. Hezky den a pěkný víkend.

Reakce:
karkarka
Závislačka 3074 příspěvků 15.12.18 15:17

Ne,hormony s tim nemaji nic spolecneho.

Dynamickaela
Povídálka 15 příspěvků 15.12.18 15:22

@karkarka děkuji za odpověď.

zuzikka
Zasloužilá kecalka 674 příspěvků 14 inzerátů 15.12.18 15:26

A vy se snažíte o dítě? Pokud jsi byla nemocná, tak je možné, že je tělo oslabené a nechce plýtvat energií na menstruaci. Taky je možné, že máš rozházené hormony nebo jich máš málo a z toho důvodu menzes není. Pokud bys měla těh. příznaky tak už by test vyšel pozitivní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 15:29

Stává se mi cca jednou za rok, že mám anovulační cyklus a tehdy MS přijde o týden později. Ale každý jsme jiný.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 15.12.18 16:55

Ne…sestra ti nemohla ,,vzít" hcg hormon( ten který prokazuje těhu test) Jelikož ten v těle normálně nemáš.Ten se ti vytvoří až s těhotenstvím, přesněji po zahnízdění embrya.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 20:14

@Oplatečka nemyslela jsem HCg hormon. MSlela jsem to jinak. Nevadí děkuji.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.18 20:16
@zuzikka píše:
A vy se snažíte o dítě? Pokud jsi byla nemocná, tak je možné, že je tělo oslabené a nechce plýtvat energií na menstruaci. Taky je možné, že máš rozházené hormony nebo jich máš málo a z toho důvodu menzes není. Pokud bys měla těh. příznaky tak už by test vyšel pozitivní.

Vzdycky jsem menzes měla přesně na čas. I když jsem měla zánět mocaku. Jsem mladá, a ano snažíme se o dítě.

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1371 příspěvků 15.12.18 20:26
@Anonymní píše:
@Oplatečka nemyslela jsem HCg hormon. MSlela jsem to jinak. Nevadí děkuji.

Jo taaak, promiň ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Gigantická prsa i hrátky s ananasem! Vémolova Lela ukázala své nahé tělo v plné kráse

Miluje své plastikami upravené tělo a nestydí se ho ukázat! Slovenská... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >