Zpožděná menstruace nebo těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
AbeldorfovaMarcelka
Nováček 8 příspěvků 07.09.18 13:20
Zpožděná MS nebo těhotná

Ahoj. 2hý měsíc piju Inofolic a Fertipronu. Očekávaná MS měla být min. čtvrtek 30.8. ta se zamozřejmě nedostavila. V úterý jsem zkoušela test, ale vyšel negativní :,( od středy mě pobolívá v podbrišku a od včera se to píchání a tlak posunuje z levé strany na pravou stranu. Jelikož se s přítelem s nažíme o miminko tak bysme zamozřejmě byli rádi. Jen se bojím aby to nebyla nějaka cysta z Inofolicu nebo Fertiprony. Prosím pokud máte nějaké zkušenosti budu ráda. Popřípadě za jak dlouho zkusit TT? Díky moc :srdce:

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Natálka26
Kelišová 5412 příspěvků 07.09.18 13:24

Test zkus nejdřív příští týden. Pokud jsi nedočkavá zajdi na krev.

Elza56
Kecalka 128 příspěvků 07.09.18 13:26

Spíšbych to viděla na infekci vaječníku. Vaše gynekoložka Vám samozřejmě řekne víc.

AbeldorfovaMarcelka
Nováček 8 příspěvků 07.09.18 13:28

@Natálka26 dobře. Díky

Zzzuzza
Povídálka 21 příspěvků 11.09.18 07:27

Ahoj, mám 8 dní spozdeni, včera 7den jsem testovala a bilo. Můžu být těhotná, nebo ne?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.11.18 08:32
7 dní zpoždění

Ahojky, potřebuji radu s přítelem se snazime 6 let o miminko z toho už jsem měla 1 samovolny potrat, 2 přestalo být srdíčko a 3 mimodeložni otěhotnění. Moje poslední menstruace teď byla 3.10 od té doby nepřišla prsa mě bolí jako bych to měla dostat píchá mě v podbřišku, ráno mi je na zvracení, cítím se unaveně včera večer jsem měla zvýšenou teplotu 37,8 předtím jsem to těhotenství nezaznamenala vždycky to nak přišlo. Už by sme rádi měli miminko :P

Bobby
Extra třída :D 14062 příspěvků 07.11.18 08:45

A radu potrebujes jakou? Ja radim udelej si test…Ty mas po 3 mimodeloznich vejcovody?

Kriss Tina
Kelišová 6117 příspěvků 07.11.18 08:48

A test jako co?

eliskaj
Kelišová 5606 příspěvků 07.11.18 08:50

3 mimodelozni těhotenství? To jde? 8o :nevim:

karkarka
Závislačka 2878 příspěvků 07.11.18 09:01

Po trech mimoděložnich těhotenstvich mas jeste vejcovody?

Anitramm
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 07.11.18 09:09

Ale ona asi nemela 3 mimodelozni. :lol: Jste si nevsimly? Ma to byt za prve, za druhe..jen ji tam chybi tecky. :D

Verysek2586
Povídálka 12 příspěvků 07.11.18 10:20

Špatně pochopili ????3 otěhotnění bylo mimodelozni kde jsem přišla o jeden vejcovod test budu teprve dělat protože jsem si furt říkala že to ještě může přijít tak mě zajímalo jak dlouho můžu čekat abych zbytečně neplasila a nedělala jsi test

Verysek2586
Povídálka 12 příspěvků 07.11.18 10:21

@Anitramm :potlesk: :potlesk: děkuji pochopila :lol:

Annabela11
Závislačka 2600 příspěvků 07.11.18 10:25
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebuji radu s přítelem se snazime 6 let o miminko z toho už jsem měla 1 samovolny potrat, 2 přestalo být srdíčko a 3 mimodeložni otěhotnění. Moje poslední menstruace teď byla 3.10 od té doby nepřišla prsa mě bolí jako bych to měla dostat píchá mě v podbřišku, ráno mi je na zvracení, cítím se unaveně včera večer jsem měla zvýšenou teplotu 37,8 předtím jsem to těhotenství nezaznamenala vždycky to nak přišlo. Už by sme rádi měli miminko :P

Ok tak zajdi na gyndu a toto vše co píšeš tam zděl.

Verysek2586
Povídálka 12 příspěvků 07.11.18 10:38

@Annabela11 má to cenu jsem psát ????neboli k čemu je ta stránka. Když se člověk nic nedozví, chtěla jsem slyšet zkušenosti ale, jak je vidět dozvím se prd žádná pomoc ????jdi na Gyndu, ???? děkuji to bych nevěděla.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Těžkej Pokondr zuří kvůli cenzuře. Ředitelka Supraphonu: Ondráček je uražený lhář!

Miloš Pokorný (54) a Roman Ondráček (52) z hudebního dua Těžkej Pokondr... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >