Zpožděná menstruace nebo těhotná

7.9.18 13:20

Zpožděná MS nebo těhotná

Ahoj. 2hý měsíc piju Inofolic a Fertipronu. Očekávaná MS měla být min. čtvrtek 30.8. ta se zamozřejmě nedostavila. V úterý jsem zkoušela test, ale vyšel negativní :,( od středy mě pobolívá v podbrišku a od včera se to píchání a tlak posunuje z levé strany na pravou stranu. Jelikož se s přítelem s nažíme o miminko tak bysme zamozřejmě byli rádi. Jen se bojím aby to nebyla nějaka cysta z Inofolicu nebo Fertiprony. Prosím pokud máte nějaké zkušenosti budu ráda. Popřípadě za jak dlouho zkusit TT? Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6596
7.9.18 13:24

Test zkus nejdřív příští týden. Pokud jsi nedočkavá zajdi na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
268
7.9.18 13:26

Spíšbych to viděla na infekci vaječníku. Vaše gynekoložka Vám samozřejmě řekne víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.9.18 13:28

@Natálka26 dobře. Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29
11.9.18 07:27

Ahoj, mám 8 dní spozdeni, včera 7den jsem testovala a bilo. Můžu být těhotná, nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.11.18 08:32

7 dní zpoždění

Ahojky, potřebuji radu s přítelem se snazime 6 let o miminko z toho už jsem měla 1 samovolny potrat, 2 přestalo být srdíčko a 3 mimodeložni otěhotnění. Moje poslední menstruace teď byla 3.10 od té doby nepřišla prsa mě bolí jako bych to měla dostat píchá mě v podbřišku, ráno mi je na zvracení, cítím se unaveně včera večer jsem měla zvýšenou teplotu 37,8 předtím jsem to těhotenství nezaznamenala vždycky to nak přišlo. Už by sme rádi měli miminko :P

• Citovat
  • Nahlásit
17117
7.11.18 08:45

A radu potrebujes jakou? Ja radim udelej si test…Ty mas po 3 mimodeloznich vejcovody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20580
7.11.18 08:48

A test jako co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5645
7.11.18 08:50

3 mimodelozni těhotenství? To jde? 8o :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9102
7.11.18 09:01

Po trech mimoděložnich těhotenstvich mas jeste vejcovody?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1487
7.11.18 09:09

Ale ona asi nemela 3 mimodelozni. :lol: Jste si nevsimly? Ma to byt za prve, za druhe..jen ji tam chybi tecky. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.18 10:20

Špatně pochopili ????3 otěhotnění bylo mimodelozni kde jsem přišla o jeden vejcovod test budu teprve dělat protože jsem si furt říkala že to ještě může přijít tak mě zajímalo jak dlouho můžu čekat abych zbytečně neplasila a nedělala jsi test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.18 10:21

@Anitramm :potlesk: :potlesk: děkuji pochopila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8501
7.11.18 10:25
@Anonymní píše:
Ahojky, potřebuji radu s přítelem se snazime 6 let o miminko z toho už jsem měla 1 samovolny potrat, 2 přestalo být srdíčko a 3 mimodeložni otěhotnění. Moje poslední menstruace teď byla 3.10 od té doby nepřišla prsa mě bolí jako bych to měla dostat píchá mě v podbřišku, ráno mi je na zvracení, cítím se unaveně včera večer jsem měla zvýšenou teplotu 37,8 předtím jsem to těhotenství nezaznamenala vždycky to nak přišlo. Už by sme rádi měli miminko :P

Ok tak zajdi na gyndu a toto vše co píšeš tam zděl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.11.18 10:38

@Annabela11 má to cenu jsem psát ????neboli k čemu je ta stránka. Když se člověk nic nedozví, chtěla jsem slyšet zkušenosti ale, jak je vidět dozvím se prd žádná pomoc ????jdi na Gyndu, ???? děkuji to bych nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat