Zpožděná menstruace nebo těhotná

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AbeldorfovaMarcelka
Nováček 8 příspěvků 07.09.18 13:20
Zpožděná MS nebo těhotná

Ahoj. 2hý měsíc piju Inofolic a Fertipronu. Očekávaná MS měla být min. čtvrtek 30.8. ta se zamozřejmě nedostavila. V úterý jsem zkoušela test, ale vyšel negativní :,( od středy mě pobolívá v podbrišku a od včera se to píchání a tlak posunuje z levé strany na pravou stranu. Jelikož se s přítelem s nažíme o miminko tak bysme zamozřejmě byli rádi. Jen se bojím aby to nebyla nějaka cysta z Inofolicu nebo Fertiprony. Prosím pokud máte nějaké zkušenosti budu ráda. Popřípadě za jak dlouho zkusit TT? Díky moc :srdce:

Přečtěte si článek: Jak poznat těhotenství bez těhotenského testu?

Reakce:

Natálka26
Kelišová 5390 příspěvků 07.09.18 13:24

Test zkus nejdřív příští týden. Pokud jsi nedočkavá zajdi na krev.

Elza56
Kecalka 116 příspěvků 07.09.18 13:26

Spíšbych to viděla na infekci vaječníku. Vaše gynekoložka Vám samozřejmě řekne víc.

AbeldorfovaMarcelka
Nováček 8 příspěvků 07.09.18 13:28

@Natálka26 dobře. Díky

Zzzuzza
Povídálka 21 příspěvků 11.09.18 07:27

Ahoj, mám 8 dní spozdeni, včera 7den jsem testovala a bilo. Můžu být těhotná, nebo ne?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Diváci a porota rozhodli: Ve StarDance dotančila Monika Bagárová

Kdyby se o vítězi deváté řady StarDance mělo rozhodnout hned první večer, kdy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >