Zpožděná MS po 22 letech

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
4.5.22 21:34

Zpožděná MS po 22 letech

Kategorie není přesná, ale snad to nebude vadit. Mám 22 let menstruaci pravidelnou a přesnou na hodiny. Tento cyklus nepřišla.
Děložní čípek je nízko měkký otevřený jako těsně před MS už třetí den ale MS nikde. Nebyla jsem nemocná, žádné nové léky, nic. V den kdy měla MS přijít a nepřišla jsem si i udělala těhotenský test, protože to bylo první možné vysvětlení, ale ani náznak druhé čárky.
Co za tím může tak najednou být? 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2711
4.5.22 21:49

Mas 22 let a pravidelnou MS nebo mas uz 22 let pravidelnou MS?
Zkus testovat znova treba po tydnu vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
4.5.22 22:05
@Anonymní píše:
Kategorie není přesná, ale snad to nebude vadit. Mám 22 let menstruaci pravidelnou a přesnou na hodiny. Tento cyklus nepřišla.
Děložní čípek je nízko měkký otevřený jako těsně před MS už třetí den ale MS nikde. Nebyla jsem nemocná, žádné nové léky, nic. V den kdy měla MS přijít a nepřišla jsem si i udělala těhotenský test, protože to bylo první možné vysvětlení, ale ani náznak druhé čárky.
Co za tím může tak najednou být? 8o

Cokoliv…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57177
4.5.22 22:08

Teď mi říkal doktor, když jsem vzdychala, že celej život krátký pravidelný cykly a teď už dvouměsíční zpoždění, že všecko je jednou poprvé… A taky že nemládnu. U mě příčina nenalezena. Ale jinak to může být cokoliv - cysta, stres, covid, jinej problém, posunutá ovulace, anovulace… pokud by cyklus meškal pár týdnů, objednala bych se k dr. na prohlídku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.5.22 22:18

Ne, mám 22 let pravidelný cyklus právě. Nikdy se mi MS nezpozdila. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
875
4.5.22 22:29

No, pokud je tu moznost otěhotnění, pockala bych pár dni a zkusila znovu test, mohla byt opozdena ovulace. Pokud bude negativní, opet bych chvili počkala a pokud nic, zasla bych na vyvolavacku. A s tim zpozdenim..vsechno je jednou poprve. Pokud si prejete tu moznost těhotenství, tak drzim pesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5258
4.5.22 22:39

Lidské tělo není naprogramovaný automat ani dokonale seřízený stroj, nehledej v tom žádné složitosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
683
4.5.22 23:19

No, tak čas od času to selhává, no. Někomu to začne haprovat v 25, jinému v 50. A někomu to hapruje odjakživa. :nevim: Dala bych tomu týden-dva a pokud by se to další cyklus neopakovalo, tak bych to nijak neřešila - jen příležitostně zmínila na preventivce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
672
5.5.22 00:12

Až do předminulého měsíce jsem MS měla přesně na den, pak to začalo habrovat. Minulý cyklus již zcela vynechán, teď zase na den ukázková. Prostě jeden vaječník už dal najevo, že „padla“, druhý to čeká zřejmě v brzké době. 49 let, přechod na obzoru, mám už nárok :think:.
A jak už tady bylo řečeno, přechod může začít u každého jinak. U sestry začal již ve 32 letech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1877
5.5.22 05:33

Jak dlouho ti MS mešká?
Neznám žádnou ženu, které by se menstruace nikdy v životě nezpozdila. Já osobně bych to telefonicky konzultovala s gynekologem po cca 3 týdnech od vynechání MS.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat