Zpožděná MS po vysazení antikoncepce

84
12.4.21 17:10

Zpožděná MS po vysazení antikoncepce

Ahoj všem, 28.2. jsem vysadila antiko, první MS přišla v pohodě 6.3. V průběhu měsíce běžné snažení o mimi 😂 😂 😂 a další MS zatím nikde (9 dní zpoždění), ani nemám žádné příznaky přicházející MS. TT v pátek negativní, v břiše občas píchá, smrdí mi kdeco a spousta věcí mi ani nechutná. Jak dlouho tak čekat na MS nebo pozitivní test? A kdy už raději volat na gyndu? Na vyvolavačku se mi moc nechce 🤪
Děkuji za rady :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
63618
12.4.21 17:13

Dojdi si jako samoplatce na krev, budeš mít jasno, zda jsi či nejsi. Jinak prostě vydrz, pravidelná ms po vysazení ha není hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
964
12.4.21 17:18

Těhotenství to nebude, test by byl už pozitivní.
Já když vysadila HA tak první ms přišla taky na čas, ty další už ne, zpravilo se mi to asi po třičtvrtě roce.
To ze ti vše smrdí je normální, mně začlo i akné, nevolnosti, bolení hlavy, únava, občasné špinení a hlavně ovulační bolesti, které teda nedávám :lol:
Dávají se ti hormony do kupy. Na vyvolávačku bych šla po měsíci zpoždění, tak mi to říkal i můj doktor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
84
13.4.21 17:59
@Markéta188 píše:
Těhotenství to nebude, test by byl už pozitivní.
Já když vysadila HA tak první ms přišla taky na čas, ty další už ne, zpravilo se mi to asi po třičtvrtě roce.
To ze ti vše smrdí je normální, mně začlo i akné, nevolnosti, bolení hlavy, únava, občasné špinení a hlavně ovulační bolesti, které teda nedávám :lol:
Dávají se ti hormony do kupy. Na vyvolávačku bych šla po měsíci zpoždění, tak mi to říkal i můj doktor.

Děkuji mockrát, mimčo bychom chtěli, ale je mi jasné, že taková rychlovka by to asi těžko mohla být 😁 Zarazily mne hlavně ty „těhotenské příznaky“, jako časté močení, špatně od žaludku celý den, nechuť… 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat