Zpožděná MS – strach z těhotenství i přes HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 20:30
Zpozdena ms, strach z tehu i pres HA

Dobrý den, chtela bych se zeptat jestli se to nekomu z vas stalo. Je mi teprve 19 let, koncim prave skolu. Uz od ledna jsem psychicky hrozne mimo a vůbec netusim proc. Zacala jsem chodit k psychiatrovi kvuli problemum co mam ale ted se jen desim toho co se stalo ted. Mam uz 5 dni zpoždění menstruace, hrozne silny bílý výtok a akne na zadech a dekoltu (coz nemivam).. Bolava prsa a bricho jak pri ms. Kazdou chvilkou beham na wc se zkontrolovat ale stále nic. Test jsem zkousela ale negativni. K doktorce se mi moc nechce protoze lekarske tajemství ji absolutně nic neříká :) Tak jen zkousim se zeptat vas jestli jste to nekdy zazily :) kdyby se ms nedostavila tak samozrejme pak dojdu ale ted jsem se pouze chtela zeptat i ostatnich. Tento tyden jsme se rozesli i s pritelem po 5 letech a bojim se abych nebyla i pres HA tehotna, sice skolu koncim ale bez pritele a nejake odpracovane doby by to pro mě ted byla nevhodná doba. Moc dekuju za odpovedi.

Reakce:
Sallyna
Kecalka 174 příspěvků 17.03.19 20:53

Ahoj, to budes mit zpozdeni ze stresu. Ty potize, co resis s psychologem plus rozchod s pritelem taky neprida. Neboj, urcite to bude v pohode. :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 22:05

Snad jo, ja do toho zacala brát teď neurol tak jsem to prikladala stresu ale radsi se optat :lol: dekuju za odpoved :)

Desgreze
Stálice 60 příspěvků 18.03.19 15:09

Těhotná dle mého názoru nejsi. Takové věci jsou opravdu ze stresu nebo i po prodelane viroze. Klidně tu MS můžeš dostat až další měsíc. Hlavně že antikoncepci bereš pravidelně, nemáš prujem či nezvracis, aby se snížila funkčnost hormonalky. Buď v klidu a nestresuj se tím.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.03.19 21:58

To jsem ráda, ja mam prave misto ms hojny bílý vytok, bolesti prsou a bricha, docela jsem se lekla i toho ze sem hrozne žravá na to ze se stresuju, dneska jsem teda dostala dalsi prasky na uzkost, strach a deprese tak to asi budu priklanet více tomu :)

Sallyna
Kecalka 174 příspěvků 19.03.19 08:20

Pokud mas strach, muzes dojit na gynekologii. Ale myslim, ze je to fakt tim stresem. Hlavne klidek ;)

Desgreze
Stálice 60 příspěvků 19.03.19 08:33

Prasky na uzkost obcas delaj zvysenou chut k jidlu.

Váš příspěvek
Reklama