Zpožděná menstruace – test pozitivní, pak negativní

Anonymní
7.1.20 09:59

Zpožděná MS, TEST pozitivní - negativní ?

Ahoj holky,

měla bych takový dotaz. Měla jsem před Vánoci duchy na TT - celkem viditelné - pak najednou sněhobílo. Tak jsem si říkala, že se asi nezadařilo. Mám teď 4 den zpoždění, bolení břicha jako na MS a dole pořád " mokro ". Objednaná na gynekologii jsem na pátek ale jen mě napadlo se takto ze zvědavosti zeptat, zda se toto někomu stalo a těhotný nakonec byl? :) Když nebudu nic se nestane, beru to tak, že to tak je. :) Jen mám MS pravidelnou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

7.1.20 10:12

A dnes jste si test dělala?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12475
7.1.20 10:14

Tohle se mi stávalo při biochemickým těhotenství. Myslím, že během pár dní dostaneš menzes. Já bych ani na gyndu nechodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 10:27

@Náměsíčná Nene, nemám ho doma a nechce se mi k vůli němu jet do města :) Pojedu tam až večer :)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.20 10:28

@Janli :kytka: Děkuji :) Tak aspoň vím na čem jsem. Prej je to dobré pak k dalšímu otěhotnění, je to pravda? :) Jestli máš zkušenost? Přej se to " pohnojí :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
549
7.1.20 10:30

Souhlasím s @Janli
Kdyby nebyly testy tak citlivé, odpadla by spousta zklamání…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
7.1.20 10:32

@Berry77 :kytka: Zklamaná nejsem. Necháváme tomu volný průběh rok. Testovala jsem po druhé a jen díky tomu, že jsem špinila. Mělo to tak být, tak snad příště. Ale jak píšeš souhlasím i já. Kdyby miminko chtěla urputně tak by mě to hodně zklamalo. :?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
2.2.20 11:09

Prosím o radu

Ahoj, co si o tom myslíte? Vidíte tam něco? :,(

• Nahlásit
  • Citovat
12475
2.2.20 11:14

Dva negativní testy a jeden vadný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
2.2.20 11:30

Nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5890
2.2.20 11:33

Nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2.2.20 14:26

Negativni, priste to vyjde :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
2.2.20 17:10

Vynechaná menstruace

Ahoj, chtěla bych se zeptat jsem skoro 4 měsíce po porodu, menses jsem dostala 4.12. A teď v lednu nic. myslím si ale že těhotná být nemůžu, test jsem si ještě nedělala. Nemůže to být třeba stresem? Jsem z toho totiž úplně na nervy. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama