Zpožděná menstruace - těhotenský test negativní

26.4.17 15:58

Zpozdena ms- tt negativni

Ahoj holky.
Vim, ze podobne diskuze uz jsou, ale mam trochu jiny problem. Spis by me zajimalo, jestli jste nektera na tom byla podobne. Dnes meskam ms tyden vsechny testy vychazi negativne dnes kdyz jsem byla na gynde tak pry sliznice vypada jako po ms a mam malou cystu na vajecniku, tak pry mohu cekat ms klidne az za 6 tydnu :nevim:. Uz jsem cysty mela i 10 cm ale nikdy mi to ms nezastavilo.. stalo se vam to nrkdy? Je moznost ze bych i presto mohla byt tehu? Myslim ze muj dr neni z tech lepsich bohuzel tak zam moc jistoty nemam. Moc dekuji za odpovedi :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

754
26.4.17 16:15

A bral ti krev?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
26.4.17 16:25

Ms muze meskat kvuli ty cyste.
Mela jsem to podobne. Mela jsem cystu cca 3cm a trvalo 3m nez se vstrebala. Ms vzdy prisla az po terminu ms, ten posledni mesic jsem musela na gyndu a dostala jsem Agolutin na vyvolani ms, meskala totiz uz 14 dni.

Na tehotenstvi to nevypada, pokud OG rikal, ze sliznice vypada jako po ms. To znamena, ze je nizka a to na zacatku tehotenstvi neni.
Pockala bych jeste tak ten tyden a pokd by ms neprisla, tak znova na gyndu pro vyvolavacku. Pokud budou bolesti, tak samozrejme jit driv :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 16:42

@Jullinka9 jj krev mi bral ale pry na vylouceni neceho jineho :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 16:44

@Alexandraf no ja tam byla minuly tyden. To mi rekl ze to vypada jako pred ms sliznice vyssi ted jsem 2 dny mela bolesti jako ms ale ani kapka krve tak jdu k nemu zase a sliznice nikde? To je divne.. rikal mi jestli chci injekci, ale ze to pry neni nutne ze mam pockat az dorazi ms klidne i za 6 tydnu tak ja nevim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
26.4.17 16:45

Mě se teda po ms nikdy menstruace nezpozdila, ale každé tělo asi má jinak. Ale jak říká paní/slečna přede mnou, počkej tak týden. někdy se cystra vstřebá rychle, někdy pomaleji… každopádně na začátku těhotenství je sliznice spíše vyšší než nižší, takže s těhotenstvím nepočítej. Každopádně i z krve může zjistit příčinu zpožední

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 16:45

Prave ze cystu jsem mela 10 cm pred dcerou kterou mi po porodu laparoskopicky odstranili a nikdy ms nemeskala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 16:49

@Jullinka9 moc dekuju ja prave ted cetla i docela spatny recenze na nej. Chodim k nemu kratce. Bydlela jsem driv jinde a kam jsem chodila bxl uplne jiny pristup.. mozna jen plasim. Nicmene tohle se mi nikdy nestalo tak jsem ztoho trochu vykolejena. dekuju :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
754
26.4.17 16:53

Jestli nejsi spokojena, tak od něj odejdi dříve než bude pozdě. určitě je v okolí nějaký jiný schopnější lékař

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 17:03

@Jullinka9 jj dnes mi tchyne rekla to same. Uz mam kontakt na jinou pry velmi dobrou doktorku jen zjistit jestli mne prijme je plne na 2 mesice predem. Ale pozitivni pristup urcite pomuze :).. jsem zvedava kdy ta ms ted dorazi jestli budu cekat 6 tydnu tak me klepne. Hlavne mi neni jasne kam zmizela ta sliznice vo byla minuly tyden :nevim:.. tak jsem se ho ptala jestli Bych opravdu nemohla byt tehotna. Na to mi rekl to by vam ukazal test :lol: no to jsem se pobavila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 17:08

Ahoj holky, asi budete koukat proč na tema menstruace piše chlap ale optam se zde tak silné komunity a co žena tak nějaký problém tohoto ražení, žiji s přitelkyní 5 rok a před 2 lety ji našli skrytou sraženinu v hlavě, brala valfarin 3×5 gramu každy den ale krev seji naopak zhoršila tak jiho po roce vysadili a bere jiny lek ale zato vetší driak, škodí jatrum ale krev se stabylizovala, ale nastal jiný problem menstruaci ma 3 tydny a trva to už rok lekař na gindě i v nemocnici tvrdí žeto patří k této nemoci a práškům proto se dotazuji jestli vam to připadá normální ahoj všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 17:11

@KUKURICE50 jako ze ma menstruaci 3 tydny v mesici?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 17:41

No jak pišu má zdravotni problem s krví vrozenou mutaci, tenhle problem už setrvava celí rok a doktoři si jí předhazujou jako bramboru, to že nemame s partnerkou žadný pomněr je sice mrzuté ale ja seji snažim nějak pomoct a to ani nepišu jak moc krvaci proteče i přes nejsilnější tampon má stím velké patalie, tak se snažim zjistit jestli e neco nezanedbava a nebo jestli s valfarinem a podobnejma praškama, nemate někdo skušenosti děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7830
26.4.17 18:14

@Kytickaaaa urcite 6 tydnu necekejte a pokud ms nedorazi, tak bezte driv :* cysta neni zadna sranda… :think: Me mudr kontrolovala pri cyste vzdycky hned po ms, jestli se zmensuje, nebo jak se chova…
Je vice druhu cyst, nektere se vstrebaji sami, nektere je potreba odstranit…

Pokud mate moznost, tak zmente lekare. Tenhle pristup bych si teda osobne nenechala ;)

Drzim palce, at je vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.4.17 18:22

@Alexandraf no prave, ze ja jsem se s timtotake jeste nesetkala tak jsem tbyla v soku. Urcite bude menit. Dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama