Zpožděná MS, výtok a negativní test

22.5.17 22:10

zpožděná MS, výtok a negativní test

Ahoj holky

prosím Vás o názor.
MS jsem měla dostat kolem desátého. Mám ji tak vždy, žádné větší zpoždění se mi nikdy nekonalo. Ovulaci nevím kdy mám nebo kdy jsem měla, ale sex byl ještě 11.5 a 12.5. MS se stále nedostavovala a v neděli 14.5 jsem začala mít jakoby narůžovělý výtok, tak jsem si myslela, že už a ono nic. Od té doby mám tento výtok, ale jen nárazově. Třeba dvakrát za den se objeví jen trochu a zas nic. Test jsem si dělala předevčírem a byl negativní. Od včera mě pobolívá břicho, občas mě zatrne v prsu… výtok se nárazově objevuje pořád.
Myslíte, že bych mohla mít ovulku těsně před tou MS a test by to ještě neukázal?

Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2565
22.5.17 22:48

Tak nemusela jsi mít ovulaci okolo půlky cyklu, ale o něco déle. Proto to třeba ještě není vidět na TT. Zkoušela bych TT dál. Příznaky máš totiž na těhotenství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.5.17 02:05

Ano to vím, děti už mam dvě. Ale obě planované, a už je to hodně dozadu. Jediné co je mi totožné, tak u druhého těhu pobolívání žaludku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.8.18 14:05

Ahoj, já měla dostat ms 6.8., břicho mě bolí jako bych to měla dostat už přes týden, trochu bolí i prsa. V neděli 5.8. jsem dělala test a byl tam slabučký duch, který byl po limitu už téměř neviditelný. Pak jsem dělala test ještě 8.8. a nic. Dnes jsem na záchodě zjistila takový slabě růžový výtok, spíš jako bych měla začít krvácet, ale jen slabě růžov a nic víc… Máte s tím některá zkušenosti?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama