Zpožděná MS ze stresu nebo těhotenství?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5
27.6.22 08:04

Zpožděná MS ze stresu nebo těhotenství?

Dobrý den, již 3. den mám zpožděnou MS. S přítelem jsme styk měli, ovšem chráněný - kondom vždy kontrolujeme napuštěním vody do něj, nikdy jsme si žádné prasklinky nevšimli, voda z něj nekapala. Jak jsem již psala, MS měla přijít před 3 dny, prsa mě začala bolet v den, kdy začínají vždy, ovšem dnes už to přešlo a MS nikde. Zároveň mám teď velmi stresové období a zhruba ve stejnou dobu, co mě začala bolet prsa jsem onemocněla (rýma, kašel, bolest v krku, mírná teplota). Mám plašit a kupovat test, nebo je to pouze vedlejší účinek toho všeho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
TRG
3223
27.6.22 08:05
@Xverm píše:
Dobrý den, již 3. den mám zpožděnou MS. S přítelem jsme styk měli, ovšem chráněný - kondom vždy kontrolujeme napuštěním vody do něj, nikdy jsme si žádné prasklinky nevšimli, voda z něj nekapala. Jak jsem již psala, MS měla přijít před 3 dny, prsa mě začala bolet v den, kdy začínají vždy, ovšem dnes už to přešlo a MS nikde. Zároveň mám teď velmi stresové období a zhruba ve stejnou dobu, co mě začala bolet prsa jsem onemocněla (rýma, kašel, bolest v krku, mírná teplota). Mám plašit a kupovat test, nebo je to pouze vedlejší účinek toho všeho?

Neplaš a kup test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
555
27.6.22 08:07

Test si udělej ať víš na čem jsi. Ale pokud jste si jistí, že nebyla žádná nehoda, tak to bude nejspíše stresem a kombinací nachlazení. Tělo není stroj. A opožděná MS je za těchto okolností běžná záležitost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16115
27.6.22 08:20

Pro jistotu si udělej test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
27.6.22 08:40

A když tě tu na emiminu zdiagnostikujem, že to je ze stresu, tak ti to jako stačí?
Samozřejmě si kup test, ať máš jistotu.
A to před každým sexem naplňujete kondom vodou 😀? Já bych teda měla strach, že právě tím ho nějak poškodím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
27.6.22 08:43

@Suelinda děláme to po, kdyby náhodou, ať se podle toho stihneme zařídit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16115
27.6.22 08:49
@Xverm píše:
@Suelinda děláme to po, kdyby náhodou, ať se podle toho stihneme zařídit :D

A není lepší používat ještě další formu ochrany? Ona ta pilulka po taky není na 100% že zafunguje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.6.22 23:07

Těhotná nebo ne ?

Ahojky holky… Přidávám se sem k příspěvku protože se mi stal podobný problém akorát opačně. Užívám už,6 let antikoncepci se kterou sem neměla problém nikdy. Ve stresu nebo stresovém období/práci též nejsem.. ale teď k věci. Není to tak dávno co se mi stalo že sem v práci zvracela… Připsala sem to tomu vedru případně že sem něco špatného snědla… Udělala sem si také ten obyč těhotenský test a vyšel mi negativní. Ale minulý týden v úterý sem dostala menstruaci…ale nebyla to vůbec menstruace…jakou sem měla nebo mívám obvykle… První den hrozně slabounké pak se mi ztratila a šli že mě něco jako hrudky nebo výtok ale bylo to spíš se zvláštní barvou a trochou krve… A dneska je pondělí a já sem,3× zvracela během celého dne… Nevím jestli mi to může dělat antikoncepce takže nevím jestli brát nebo vysadit… K tomuto mě bolí i lehce páteř pánve… A mám mravenčení v podbřišku chvílemi… Takový divný pocit nebo cit… Těhotenský test si budu kupovat zítra.. ten digitální tak uvidím na čem budu…ale případně neměli jste některá zkušenost? Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat