Zpoždění 1 den a test z rosmannu

Anonymní
8.3.21 10:51

Zpoždění 1 den a test z rosmannu

Ahoj všichni prosím včera jsem měla mít termín ms a pořád nic před pár dny mě začaly bolet prsa ale komu nebolí před MS. Tak jsem teď zkusila test plastový ten modrý z rosmanu a vidím možná ale nevím slabého ducha vyskočil cca do 2 minut.ale holky říkají že tento test je špatný. tak nevím už jednou mi udělal pořádnou čárku a nic z toho nebylo.tak nevím zda zkusit ještě nějaký ale mám ještě ten druhý z rosmannu papírek. tak nevím čemu věřit. nic nechci si připouštět že by se to povedlo. posledni my jsem měla 5.2.jeste příznak mám ze bych furt jen zrala.😂Ivu vím kdy byla. Co myslíte?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
8.3.21 11:09

Dej sem fotku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 11:17
  • Citovat
  • Nahlásit
3545
8.3.21 11:21

Duch tam je. Zkus počkat 2 dny a pak si udělej další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
8.3.21 11:24

Hmm nic moc. To bych ani za ducha nepovažovala. Zkus za 2 dny jiný. Klidně obyčejný papirkovy třeba z Dr. Maxe nebo tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 11:59

Zkusila jsem lepší fotku ani duch není vidět? ja možná ano ale třeba už mám vidiny

• Citovat
  • Nahlásit
1338
8.3.21 12:29

Nic nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7630
8.3.21 12:31

Jako neco úplně pidi tam vidět jde. Tak uvidíš dál. Teď z toho moc nevyzkoumas. Ale asi máš trochu delší cyklus když poslední MS byla 5.2. a až teď máš den zpoždění. Možná byla ovulaci později a za pár dní budeš mít už jasnou čárku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 12:41
@JancaS84 píše:
Jako neco úplně pidi tam vidět jde. Tak uvidíš dál. Teď z toho moc nevyzkoumas. Ale asi máš trochu delší cyklus když poslední MS byla 5.2. a až teď máš den zpoždění. Možná byla ovulaci později a za pár dní budeš mít už jasnou čárku.

zkusila jsem ještě druhý od rosmanu papírek a na něm nic takže zase plany poplach děkuji ale asi z toho nic nebude.

• Citovat
  • Nahlásit
7630
8.3.21 19:52
@Anonymní píše:
zkusila jsem ještě druhý od rosmanu papírek a na něm nic takže zase plany poplach děkuji ale asi z toho nic nebude.

Tak ještě bych to nezvdávala. Zkus za 2 dny z ranní moči jiný test s citlivostí 10 pokud to do té doby nedostaneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 07:29

@JancaS84 děkuji budu zkoušet za chvíli z ranní moči tak jsem zvědavá ale myslím že tam nebude nic. Prsa skoro prestaly bolet.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.3.21 07:47
@JancaS84 píše:
Tak ještě bych to nezvdávala. Zkus za 2 dny z ranní moči jiný test s citlivostí 10 pokud to do té doby nedostaneš.

Tak jsem zkusila womem secret a na něm sotva viditelny duch takže negativní jak jsem čekala. ms nikde snad už nepřijde

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat