Zpoždění 10 dnů, 3 týdny od styku - negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 18:20
Zpoždění 10 dnů, 3 týdny od styku - negativní test

Mám zpoždění 9-10 dnů (aspoň myslím, já to mám hodně nepravidelné), ale většinou to mám tak 34-35 dnů…takže jsem to měla dostat někdy 4. srpna. S přítelem jsme měli sex před 18 dny, test jsem dělala před týdnem v den, kdy měla přijt MS, byl negativní, včera jsem dělala další test a vyšel opět negativní. Myslíte, že bych tomu už měla věřit? Mám bolesti v podbřišku, trápí mě bolesti hlavy, nemám moc chuť k jídlu a měla jsem už pár dnů nevolnosti…myslíte, že test už to 100% ukáže? Děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineKarleon
Kelišová 5795 příspěvků 13.08.19 18:24

Jestli byl test negativní i 17 dnů po styku, tak asi těhotná nejsi.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 13.08.19 18:24

Tak si ho proboha udelej ne? Jak to mame my vedet, kdyz to nevis ani ty 8o

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 13.08.19 18:34

Zeno, proboha…chces byt matka a tim padem mit zodpovednost i za dite, tak se neptej na takovou pytlovinu, jestli vime, co se ti ukaze na testu az ho pocuras.Bez si ho udelat, prijdi rict kolik tam mas carek, pak ti odpovim, jestli je negativni ci pozitivni podle poctu carek, ale na krabicce mas navod, kdyz jsme u toho.Ale muzu ti rict, ze na materstvi je nejednodusejsi pocurat tehotensky test.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 18:48

@Karleon dobře, děkuji, kdyžtak udělám ještě nějaký za pár dnů, aby byla 100% jistota, právě problém je, že jsem na dovolené, a zrovna těhotenský test se tady shání docela nesnadno (odlehlejší pláž a resort, do nejbližsí lékarny tak hodina cesty), takže proto se radši ptám, zda tomu můžu věřit aspoň z větší části, nebo se ještě nervovat pár dnů…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 18:54

@wildcherry nevím, jestli jste četla můj příspěvek celý, já si testy udělala už dva, první 3-4 dny po vynechání MS, včera druhý 9 dnů od vynechání MS, jsou to dva týdny a něco od styku, oba dva testy negativní, tak se ptám, zda je to tedy najisto, že miminko nečekám a můžu výsledku už věřit, nebo jestli se mám ještě zaobírat dalším testem a stresovat se ještě pár dnů, zda tedy jsem v tom nebo ne ;) samozřejmě, že si za pár dnů pojedu pro další test, abych to kdyžtak zkusila znovu, spíše by mě zajímalo, zda by se druhá čárka v tuhle dobu už ukázala, nebo aspoň duch…děkuji

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 13.08.19 19:15
@Anonymní píše:
@wildcherry nevím, jestli jste četla můj příspěvek celý, já si testy udělala už dva, první 3-4 dny po vynechání MS, včera druhý 9 dnů od vynechání MS, jsou to dva týdny a něco od styku, oba dva testy negativní, tak se ptám, zda je to tedy najisto, že miminko nečekám a můžu výsledku už věřit, nebo jestli se mám ještě zaobírat dalším testem a stresovat se ještě pár dnů, zda tedy jsem v tom nebo ne ;) samozřejmě, že si za pár dnů pojedu pro další test, abych to kdyžtak zkusila znovu, spíše by mě zajímalo, zda by se druhá čárka v tuhle dobu už ukázala, nebo aspoň duch…děkuji

Z tveho prispevku je jasne patrne, ze to jak se citis, prisuzujes uz tehotenskym priznakum a chces potvrzeni pozitivity, nikoli negativity a to jeste z testu, ktery sis prozatim neudelala. Pochop, nikdo ti nerekne, ze si tehotna dopredu. Chapu, ses nedockava a jak na trni, ale vydrz, opravdu se to takto neda rict po netu :kytka:

Denny97
Zasloužilá kecalka 516 příspěvků 13.08.19 19:32
@wildcherry píše:
Z tveho prispevku je jasne patrne, ze to jak se citis, prisuzujes uz tehotenskym priznakum a chces potvrzeni pozitivity, nikoli negativity a to jeste z testu, ktery sis prozatim neudelala. Pochop, nikdo ti nerekne, ze si tehotna dopredu. Chapu, ses nedockava a jak na trni, ale vydrz, opravdu se to takto neda rict po netu :kytka:

Však si ho dělala včera :roll: to si ho má dělat každý den??? Ji zajímá..jestli by se to po 14 dnech od styku už ukázalo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 19:45

@wildcherry já už nevím, jak to mám napsat, já jsem si UDĚLALA UŽ DVA TESTY…jeden 3-4 dny po vynechání MS a 2 týdny po styku, druhý včera, 9 dnů po vynechání MS a 2,5 týdne po styku…a právě se ptám, zda už tomu mám tedy nějak věřit, že tedy nic

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 19:49

@Denny97 děkuji, já fakt nevím, zda to paní přečetla špatně nebo to vůbec nečte, ale už nevím, jak jinak to napsat, že jsem si dva testy udělala, oba dva negativní, jako klidně bych testovala každý den, ale jsem na dovolené a ještě v cizině v docela odlehlém místě, kde sehnat test není zas tak jednoduché a levné, takže bych si mohla další udělat až za pár dnů, ale nechci se zbytečně stresovat, proto se právě ptám, zda po takové době zpoždění a od styku už by se ten výsledek dal brát s velkou pravdepodobností za konečný :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 19:55

To už by se ti tam ukázal aspoň duch, když už to je 2,5 týdne od styku. Můžeš ještě zkusit jednou test ale spíš si myslím že nejsi těhotná.

Sue2008
Zasloužilá kecalka 510 příspěvků 13.08.19 20:12
@Anonymní píše:
Mám zpoždění 9-10 dnů (aspoň myslím, já to mám hodně nepravidelné), ale většinou to mám tak 34-35 dnů…takže jsem to měla dostat někdy 4. srpna. S přítelem jsme měli sex před 18 dny, test jsem dělala před týdnem v den, kdy měla přijt MS, byl negativní, včera jsem dělala další test a vyšel opět negativní. Myslíte, že bych tomu už měla věřit? Mám bolesti v podbřišku, trápí mě bolesti hlavy, nemám moc chuť k jídlu a měla jsem už pár dnů nevolnosti…myslíte, že test už to 100% ukáže? Děkuji

zpoždění MS může být i kvůli cestování atd. No a později už sex vůbec nebyl? Ovulace klidně mohla být posunuta. U první dcery jsem taky měla zpoždění (větší než obvykle) a negativní test. Těhotenství (velmi rané) se potvrdilo až z krve. Na dovči se na testování vykašli, udělej si test až doma. Nebo do té doby dojde MS.

wildcherry
Neúnavná pisatelka 18405 příspěvků 13.08.19 20:21

Anonymni, sypu si popel na hlavu, opravdu jsem to pochopila opacne :oops:,nez bylo mysleno. Dotaz, tak jak jsem ho ja pochopila, zde opravdu pada v par obmenach velmi casto, kdy proste nezbyva, nez si tukat na celo, jak nekdo uvazuje. Takze, tim se jeste jednou omlouvam, ze jsem mylne pochopila dotaz :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:25

@Sue2008 jako já bych se nedivila, kdyby se zpozdila MS, nebo by i přeskočila, ona si někdy chodí tak, jak se jí zachce, mám hormonální nerovnováhu a nejspíše i PCOS - jinak ne, poslední sex byl nějak toho 25-26.7., pak už nic, protože pak jsem už odjížděla a od té doby jsme se s přítelem neviděli…takže uvidíme, udělám kdyžtak test za pár dnů ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.08.19 20:29

@wildcherry jasné, v pořádku :) jako já bych se jinak neptala, kdybych si test neudělala, je jasné, že to nikdo nedokáže říct a předpovědět dopředu ;)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama