Zpoždění 14 dní při braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 14:52
Zpoždění 14dní při braní HA

Zdravím,
chtěla bych se zeptat. Beru přes rok antikoncepci Asumate. S partnerem spolu spíme každý týden minimálně jednou. Mám už 14dní zpoždění, testy jsem si dělala 2 - oba negativní. Když jsem volala na gyndu, bylo mi řečeno, že při téhle antikoncepci je to normální. Ale já se stejně bojím. Nechci být teď těhotná, i proto beru antikoncepci. Jenže se poslední dobou necítím dobře, pobolívá mě břicho, mám velké výtoky. Dneska dokonce s trochou krve. Na gyndu se mi nechce volat už podruhé, nechci vypadat jak hysterka když to nic nebude. Neměl někdo nějakou podobnou zkušenost?
Moc děkuji :kytka:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 10154 příspěvků 18.09.18 14:59

No, u HA žádnou MS nemášš. Je to jen pseudokrvácení, které se spustí po dobrání platíčka, ale taky vůbec být nemusí. tak nevyšiluj.

Astyna88
Zasloužilá kecalka 591 příspěvků 18.09.18 15:23

U Ha nemusíš mít ani regulérní „krvácení“, můžeš i jen zašpinit. To záleží na typu antiny (3fázová, jednofázová, nonstop) a taky, zda jsi ji brala důsledně, pravidelně, nepila jsi bylinky, které ji ovlivňují, nebo léky mající na ni vliv :nevim: Ms při HA nemáš, to ti jen klesnou hormony, kvůli tomu, že ji přestaneš brát, nebo bereš pilule s menším množstvím hormonů, které slouží právě k vyvolání krvácení. Vše v příbaláku…

Váš příspěvek
Reklama