Zpoždění 14 dní při braní HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.09.18 14:52
Zpoždění 14dní při braní HA

Zdravím,
chtěla bych se zeptat. Beru přes rok antikoncepci Asumate. S partnerem spolu spíme každý týden minimálně jednou. Mám už 14dní zpoždění, testy jsem si dělala 2 - oba negativní. Když jsem volala na gyndu, bylo mi řečeno, že při téhle antikoncepci je to normální. Ale já se stejně bojím. Nechci být teď těhotná, i proto beru antikoncepci. Jenže se poslední dobou necítím dobře, pobolívá mě břicho, mám velké výtoky. Dneska dokonce s trochou krve. Na gyndu se mi nechce volat už podruhé, nechci vypadat jak hysterka když to nic nebude. Neměl někdo nějakou podobnou zkušenost?
Moc děkuji :kytka:

Reakce:
P4ja
Kelišová 6624 příspěvků 18.09.18 14:59

No, u HA žádnou MS nemášš. Je to jen pseudokrvácení, které se spustí po dobrání platíčka, ale taky vůbec být nemusí. tak nevyšiluj.

Astyna88
Kecalka 259 příspěvků 18.09.18 15:23

U Ha nemusíš mít ani regulérní „krvácení“, můžeš i jen zašpinit. To záleží na typu antiny (3fázová, jednofázová, nonstop) a taky, zda jsi ji brala důsledně, pravidelně, nepila jsi bylinky, které ji ovlivňují, nebo léky mající na ni vliv :nevim: Ms při HA nemáš, to ti jen klesnou hormony, kvůli tomu, že ji přestaneš brát, nebo bereš pilule s menším množstvím hormonů, které slouží právě k vyvolání krvácení. Vše v příbaláku…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Libuše Šafránková po letech na veřejnosti. Jak vypadá legendární Popelka?

Svého času patřila mezi naše nejvyhledávanější a nejkrásnější herečky, od... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >