Reklama

Zpoždění 14 dnů a stále duch

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 21:57
Zpoždění 14dnu a stále duch

Ahojky, mam zpoždění 14 dnu. Poprve jsem delala test pri 6dnech zpoždění a byl vidět jasny duch. Zkouším stale sice jinych znacek a stale duch, at uz je to citlivost 10 nebo 25..zkousela jsem i ovulacni i tam byl duch ale teď je tam dálnice. Spíš se smiřuju že to nedopadne dobře, ale rada bych zda nekdo nema podobnou zkušenost. Před cca 2 měsíci jsem byla kontrole a tak si rikam ze cystu by doktor viděl ???? no..nadeje umírá poslední i kdyz je to asi jasny. Naštěstí uz jedno ditko máme.

Reklama

Reakce:

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 02.04.18 22:18

Teď jsem ztracená… a ty chceš být těhotná nebo ne? Píšeš, že tam duch je..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 22:23
@mamina2017 píše:
Teď jsem ztracená… a ty chceš být těhotná nebo ne? Píšeš, že tam duch je..

Chci..ale duch vubec nesílí tak me zajima zda nema s tutim nekdo zkusenost

mamina2017
Zasloužilá kecalka 981 příspěvků 02.04.18 22:26

Já neměla žádného ducha, ale těhotná jsem byla ;) Spíš bych zašla na krev. Nemusí ti vyhovovat tt.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.04.18 22:35
@mamina2017 píše:
Já neměla žádného ducha, ale těhotná jsem byla ;) Spíš bych zašla na krev. Nemusí ti vyhovovat tt.

Testy jsem vyzkoušela 3 znacky.. zitra se objednam k lékaři jen je to dlouhy…

LaEllaX
Kecalka 364 příspěvků 02.04.18 23:08

Já bych se hlavně vyprdla na to, dělat si milion testů. To mi hlava nebere. Já si u prvního i ted u druhého těhotenství udelala test jeden a pak se objednala k lékaři, který těhotenství potvrdil. Na co testovat tolikrát? :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 07:24
@LaEllaX píše:
Já bych se hlavně vyprdla na to, dělat si milion testů. To mi hlava nebere. Já si u prvního i ted u druhého těhotenství udelala test jeden a pak se objednala k lékaři, který těhotenství potvrdil. Na co testovat tolikrát? :nevim:

Testuji protoze carky jsou slabé… naposledy jsem testovala v nedeli a v pondělí jen ovulacnim testem… u prvniho syna jsem mela krásně viditelne carky pri 2dnech zpoždění… dsm sem fotky testu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 07:25

Tohle je uplne prvni test pri zpoždění 6dnu

lootseek
Povídálka 46 příspěvků 03.04.18 21:33

Já jsem po 2-3 týdnech neměla ani toho ducha (několik neg. testtů a to těch citlivých včetně použití ranní moči), ale rovnou pocit, že je něco „jinak“ (šestý smysl), krvácení dásní a hemoroid. Tak jsem šla k doktorce, ta na ultrazvuku neviděla ani ťuk (možná silnější sliznici), poslala mě na krev a bylo tam cca 70 mmol/l hCG, což taky není nic moc (může být i mimoděložní)… Normální těhotenství mi potvrdila až za 2 týdny, tj. cca 5 týdnů po vynechání menses.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.04.18 22:02
@lootseek píše:
Já jsem po 2-3 týdnech neměla ani toho ducha (několik neg. testtů a to těch citlivých včetně použití ranní moči), ale rovnou pocit, že je něco „jinak“ (šestý smysl), krvácení dásní a hemoroid. Tak jsem šla k doktorce, ta na ultrazvuku neviděla ani ťuk (možná silnější sliznici), poslala mě na krev a bylo tam cca 70 mmol/l hCG, což taky není nic moc (může být i mimoděložní)… Normální těhotenství mi potvrdila až za 2 týdny, tj. cca 5 týdnů po vynechání menses.

Děkuji. Dost me to uklidnilo. Zitra jdu k lekari tak uvidime..ale taky citim ze je neco jinak.. občas behem dne mi je nevolno, naval horka..odlicovac který pouzivam nekolik let mi najednou stipe do očí :-D no… ale beru i na vědomí ze to může byt cokoliv :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama