Zpoždění, 15 DPO a zatím negativní test

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 09:55
Zpoždění, 15 DPO a zatím negativní test

Ahoj, snažilky :kytka:

Zažily jste některá 15 DPO negativní test, pár dní zpoždění a přesto jste nakonec vytoužené // našly? :) mám MS pravidelnou, i ovulaci, ta probíhá vždy 16DC, MS pak dorazí dopoledne 13 DPO, čili 29.DC. Říkala jsem si, že při takové pravidelnosti by to mohlo znamenat, že se konečně povedlo, ale na testu zatím sněhobílo :oops:

Reakce:
histep
Závislačka 4712 příspěvků 13.05.19 10:13

A máš v tomto cyklu jakkoliv prokázáno, že i teď ovulace proběhla 16DC? I při pravidelných cyklech se může stát, že jednou za čas se něco opozdí. Protože 15 DPO (skutečných DPO) by už na testu něco málo mělo být vidět.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:20
@histep píše:
A máš v tomto cyklu jakkoliv prokázáno, že i teď ovulace proběhla 16DC? I při pravidelných cyklech se může stát, že jednou za čas se něco opozdí. Protože 15 DPO (skutečných DPO) by už na testu něco málo mělo být vidět.

Ano, proběhla 16 DC jaoo každý cyklus, jen 13 DPO MS nepřišla

histep
Závislačka 4712 příspěvků 13.05.19 10:26
@Anonymní píše:
Ano, proběhla 16 DC jaoo každý cyklus, jen 13 DPO MS nepřišla

Pak by to bylo divné, běžné testy ukazují už od 12 DPO, takže 15 DPO by to tam mělo být. Jak máš ovulaci prokázanou? Ultrazvuk? Měření bazální teploty?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 10:44

@histep
Podle BT. Každý měsíc úplně ukázkový graf na den přesně :nevim:

S.Berankinová
Kecalka 409 příspěvků 13.05.19 12:06

Já měla 16 DPO tak slabounkého ducha na testu, že jsem si nejdřív myslela, že se snažím vidět něco, co tam není. Manžel to rovnou zavrhnul, že tam nic není a nevěřil. Další test jsem udělala za dva dny a duch už byl docela vidět, ale taky žádná sláva. Manžel stále tvrdil, že nic nevidí. Až za další dva dny byla teprve vidět slabá čárka, tedy 20 DPO. Někde jsem pak četla, že hcg se pomaleji zvyšuje u kluků. Tak jsem zvědavá :lol: Je pravda, že u prvního syna jsem to měla taky takové. A protože jsem tenkrát nevěděla nic o duchu na testu, tak jsem si myslela, že fakt nejsem a dál se tím nezabývala. Znovu jsem testovala až za další dva týdny, kdy už byl teda jasně pozitivní.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 12:11
@S.Berankinová píše:
Já měla 16 DPO tak slabounkého ducha na testu, že jsem si nejdřív myslela, že se snažím vidět něco, co tam není. Manžel to rovnou zavrhnul, že tam nic není a nevěřil. Další test jsem udělala za dva dny a duch už byl docela vidět, ale taky žádná sláva. Manžel stále tvrdil, že nic nevidí. Až za další dva dny byla teprve vidět slabá čárka, tedy 20 DPO. Někde jsem pak četla, že hcg se pomaleji zvyšuje u kluků. Tak jsem zvědavá :lol: Je pravda, že u prvního syna jsem to měla taky takové. A protože jsem tenkrát nevěděla nic o duchu na testu, tak jsem si myslela, že fakt nejsem a dál se tím nezabývala. Znovu jsem testovala až za další dva týdny, kdy už byl teda jasně pozitivní.

Děkuji za povzbuzení :kytka: při prvním těhotenství jsem právě měla čárku celkem brzy, pravda, holka :lol: tak budu doufat, že za pár dní zesílí, zatím žádné PMS příznaky nemám, tak naděje zůstává :srdce:

jizvíková
Extra třída :D 12851 příspěvků 13.05.19 14:10
@S.Berankinová píše:

Mám tři kluky, testy pozitivní před MS

S.Berankinová
Kecalka 409 příspěvků 13.05.19 14:13

@jizvíková a kruci :mrgreen: já doufám, že to bude zase kluk a ten test mi mou naději stále živil, no tak jsi mi ji právě zabila, neva :mrgreen: :mrgreen: :mavam:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 14:27

@jizvíková
Je mi jasné, že je to pověra. Ale naděje hřeje :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.05.19 18:53

Ale je to k zblazneni :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.19 21:39

Ahojky zakladatelko, na tvou otázku ti úplně neodpovím, ale jsem v podobné situaci a za poslední den jsem toho spoustu přečetla a skutečně mě strašně překvapilo to veliké procento žen, kterým se objevil pididuch až 14 dní zpoždění MS. Takže naděje skutečně umírá poslední. Já jsem 6.den kdy mám zpoždění MS a dnes jsem si dělala test a je negativní. Říkám si, že ještě nebudu házet flintu do žita a budu ob 2 dny testovat dále. Jen mě, zaráží jedna věc… Do včerejška mě děsně bolela prsa. Vážně jsem myslela, že se bolesti zbláznim. No a dnes jak kdyz někdo prstem luskne bolest nikde… Jak je toto možné? Někdo se stejnou zkušeností? Někdo s touto zkušeností a happy endem? :lol: děkuji T. :)

Alerta
Stálice 53 příspěvků 18.05.19 14:53

Asi taky záleží jaký typ testu si děláš. CB uvádí, že lze testovat ještě před očekávanou ms.

Váš příspěvek
Reklama