Zpoždění 2 dny

Anonymní
17.4.20 15:19

Zpoždění 2 dny

Chtěla bych se zeptat, zda to tak některá z vás neměla. Mám pravidelný ciklus 34 dní, poslední ms byla 13.3. a teď jsem to měla dostat 15.4 jenže nedostala. Pohl.styk který si myslím že by se z něho mohlo podařit byl 30.3 měla jsem ten den i ovulaci podle ms kalendáře :think:. Mám na kalhotkách bílý výtok bez zápachu a píchá mě podbřišek, jiné obtíže nemám, není mi špatně ani mě nebolí prsa :nevim: ty prsa mě docela odrazují :( jen se mi chce pořád spát. Test si udělám až v pondělí. Chci se jen zeptat jestli jste to taky tak neměli :( snažíme se už 2 roky.. děkuji za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10798
17.4.20 15:24

Takových diskuzi je tady milion. Udělej si test. Nějaký podobný příznaky ti nic neřeknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.4.20 15:40

@JancaS84 jak už jsem psala, vím že si mám udělat test ;) a mám právo si založit diskuzi když se ti to nelíbí nemusíš se vyjadřovat. Chtěla jsem si o tom jen s někým popovídat :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
54031
17.4.20 15:47

Jestli měl někdo dva dny zpoždění, výtok, píchání, nebylo mu blbě, nebolela prsa a byl z toho těhotný? Ano, spousta ženských. A další spoustě pak MS dorazila. S pravidelným cyklem je vynechání MS ten nejpravděpodobnější příznak těhotenství, ostatní výtoky, píchání a bolístky/nebolístky jsou u každého velice individuální.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10798
17.4.20 15:51

Pravidla:
Před založením tématu
Použijte vyhledávání a zjistěte, zda již někdo podobný dotaz nevložil. Pokud již podobné téma existuje, vložte dotaz do tohoto tématu.

Tam si můžeš pokecat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3348
17.4.20 20:36

Pokud bys otěhotněla 30.3., tak to už je 17 dní a test by měl být dost jasný. Takže nečekej a zkus ho hned ráno ;) Podle žádných příznaků to nepoznáš, jen podle vynecháme ms. Skutečné příznaky se objevují až později. Jo a podle výpočtu kalendáře se neřiď. Ovulaci můžeš mít v cyklu kdykoliv, on používá jen nejběžnější termín v prostředku cyklu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat