Zpoždění 5 dnů a negativní test

Anonymní
12.5.21 12:58

Zpoždění 5 dnů a negativní test

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem máme sex vždy s kondomem a většinou to pro jistotu děláme tak, že se neudělá ani do toho kondomu, ale prostě mimo. Ale jednou prostě se udělal do kondomu. Kondom byl v pořádku, nic neprasklo, zkontrolovali jsme jo a vyhodili. Ani jsem se necítila nějak lepkavě nebo něco podezřelého. Uběhlo pár dní a já týden před měsíčky dělala jednu koupi, která pro mě byla důležitá a ne úplně levná. Den na to, jsem začala být z toho strašně nervózní. Až přehnaně. Nikdy jsem takhle nervózní z dobré věci nebyla. Připadlo mi to divné a udělala jsem největší chybu a šla na Google. Samozřejmě mě vystrasilo spousta článků ohledně těhotenství a já začala bůhví proč mít nervy i z toho. No celý týden jsem se stresovala a asi čtyři dny jsem sotva jedla. Pak jsem se uklidnila a začala myslet a jíst normálně. No jenže měsicky nikde. Mám teď pět dnů zpoždění a nikde nic. Na kalhotkách mám lehký “žlutý” výtok co mám většinou před mesicky a občas mě bolí břicho jako přes menstruací. Dnes jsem si dělala test pepino a vyšel jasně negativní. Ani duch. Ale vím ze občas tyhle testy mohou klamat.
Myslíte, ze z nějakého záhadného důvodu mohu být těhotná? Když jsme kondom použili správně a přítel si je jistý, ze nic neuniklo? Muže stres ovlivnit mesicky až tak moc? Co si o tom myslíte. Nestojím o žádné urážky a smích. Pokud mate jak poradit a uklidnit sem s tím. Děkuju všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9590
12.5.21 13:05

Nejsi těhotná. A když máš z toho takový stres tak si pořiďte ještě další vhodnou antikoncepci a nebo sexujte až na to budete připraveni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
997
12.5.21 13:07

Ne. Vystresovala jsi se a máš zpoždění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 07:35
@JancaS84 píše:
Nejsi těhotná. A když máš z toho takový stres tak si pořiďte ještě další vhodnou antikoncepci a nebo sexujte až na to budete připraveni.

Dnes už šestý den a stále nic. Moc tomu nerozumím. Většinou jsem měla zpoždění tak 4 dny a ne skoro týden :nevim:
snažím se přestat na to myslet, ale moc to nejde

• Citovat
  • Nahlásit
9590
13.5.21 09:00
@Anonymní píše:
Dnes už šestý den a stále nic. Moc tomu nerozumím. Většinou jsem měla zpoždění tak 4 dny a ne skoro týden :nevim:
snažím se přestat na to myslet, ale moc to nejde

Pokud to nedostaneš do 14 dnů tak si skoč na gyndu. Zpoždění může mít různý příčiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
816
13.5.21 09:26

Zpoždění může mít mnoho důvodů, i ten stres, mě se to stávalo v pubertě a několikrát jsem musela na vyvolání MS. Proto bych si pak případně zašla na gyndu.
Těhotná ale nejsi, pokud bylo vše tak, jak píšeš :)
Pokud máte s přítelem dlouhodobý vztah, můžeš se zamyslet u nad hormonální antikoncepcí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 09:33
@Suelinda píše:
Zpoždění může mít mnoho důvodů, i ten stres, mě se to stávalo v pubertě a několikrát jsem musela na vyvolání MS. Proto bych si pak případně zašla na gyndu.
Těhotná ale nejsi, pokud bylo vše tak, jak píšeš :)
Pokud máte s přítelem dlouhodobý vztah, můžeš se zamyslet u nad hormonální antikoncepcí :)

Sex máme vždy s kondomem, nikdy bez. A ještě většinou se dělá mimo. Jen teda tento měsíc jednou jsme to neřešili a on se udělal do kondomu. Ale nenechávali jsme ho vevnitř a hned ho vyndali. Nic z něj neteklo a všechno sperma bylo vevnitř. Jediné co mě napadlo, ze by mohlo nějak vrchem “přetéct”, ale přítel říkal, ze by si toho všiml. Tak už nevím. Dnes je to šest dní, test absolutně negativní. Všichni mi doma říkají, že je to z nervů. Mě se to jednou stalo ze stresu, ale pouze třeba 4 dny. Ale jsem velký nervák, takže je to asi možné. Těhotenství mi přijde úplně na hlavu v mem případě, ale všude čtu: vše je možné a pak už sama nevím :) :? :zed:
Jinak mám už všechny příznaky mesicku. Bolí mě břicho po tom co jdu na záchod, mám chutě, všechno mě buď rozčílí nebo rozbrečí.
Děkuju moc za zprávu, vážím si teď každého názoru a pomůže mě to.

• Citovat
  • Nahlásit
343
13.5.21 09:46

Když takhle vyšiluješ kvůli ejakulaci do kondomu, tak tu druhou antikoncepci fakt zvaž. Ses úplně vystresovala a celá rozhodila. Já už v nácti teda kukala jenom s kondomem a vnímala to jako normál. Až v delším vztahu jsme přešli na prášky. A třeba s manželem jsme x let fungovali jen s nehormonalnim teliskem a žádná nehoda se nekonala. A to máme první dvě děti na první a druhý pokus. Uklidni se a ona ta mrcha dorazí. Kdyby ne, tak se objednej na vyvolávačku, jak ti rádi výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9590
13.5.21 09:52

Kondom nemá jak přetéct. To by musem mit ejakulaci jak Štýrský valach a to by kondom stejne spíš praskl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 09:53
@Psssssst píše:
Když takhle vyšiluješ kvůli ejakulaci do kondomu, tak tu druhou antikoncepci fakt zvaž. Ses úplně vystresovala a celá rozhodila. Já už v nácti teda kukala jenom s kondomem a vnímala to jako normál. Až v delším vztahu jsme přešli na prášky. A třeba s manželem jsme x let fungovali jen s nehormonalnim teliskem a žádná nehoda se nekonala. A to máme první dvě děti na první a druhý pokus. Uklidni se a ona ta mrcha dorazí. Kdyby ne, tak se objednej na vyvolávačku, jak ti rádi výš.

Jste úplně zlatá. Já uvažuju hodně o těch práškách, ale doktor mi řekl, že neví jestli je budu moct mít takhle brzo. Protože mám trochu problém se srážlivostí krve, ale jen malinko. Ale že takhle brzo při dospívání by to možná byl problém. Je mi 17. Samozřejmě bych musela na nějaké testy a tam by se to zjistilo. S přítelem jsem dva roky a bavíme se o tom otevřené. On mě do ničeho nenutí, ale taky by byl rad, abych byla v klidu. On sám je naprosto v klidu. Premyslela jsem, ze aspoň tak na tři roky bych ty prášky vzala a pak už budu v klidnejsim věku, kdyby mě ta představa tolik nestresovala. Děkuju ještě jednou. Mě tohle nevím proč ale pomáhá. Snažím se si vždycky dat všechny fakta nějak k sobě a když to udělám přijde mi nesmysl ze bych byla tehu. Asi jsem jen fakt nervák. Snad to přijde. Doufám v to moc. Stejně někdy za měsíc jdu na gyndu, tak si o těch práškách s nim promluvím.

• Citovat
  • Nahlásit
9590
13.5.21 10:10
@Anonymní píše:
Jste úplně zlatá. Já uvažuju hodně o těch práškách, ale doktor mi řekl, že neví jestli je budu moct mít takhle brzo. Protože mám trochu problém se srážlivostí krve, ale jen malinko. Ale že takhle brzo při dospívání by to možná byl problém. Je mi 17. Samozřejmě bych musela na nějaké testy a tam by se to zjistilo. S přítelem jsem dva roky a bavíme se o tom otevřené. On mě do ničeho nenutí, ale taky by byl rad, abych byla v klidu. On sám je naprosto v klidu. Premyslela jsem, ze aspoň tak na tři roky bych ty prášky vzala a pak už budu v klidnejsim věku, kdyby mě ta představa tolik nestresovala. Děkuju ještě jednou. Mě tohle nevím proč ale pomáhá. Snažím se si vždycky dat všechny fakta nějak k sobě a když to udělám přijde mi nesmysl ze bych byla tehu. Asi jsem jen fakt nervák. Snad to přijde. Doufám v to moc. Stejně někdy za měsíc jdu na gyndu, tak si o těch práškách s nim promluvím.

Zkus se zeptat na antikoncepcni kroužek. Ten je šetrnější protože nejde pres zažívací trakt a nemusíš na něj myslet každý den. Ale zase je o dost dražší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
343
13.5.21 10:46
@JancaS84 píše:
Zkus se zeptat na antikoncepcni kroužek. Ten je šetrnější protože nejde pres zažívací trakt a nemusíš na něj myslet každý den. Ale zase je o dost dražší.

Jj, nebo Pharmatex. Existuje gel i čípky. Určitě se poradit s gynekologem.

Každopádně tu krevní srazlivost bych nepodcenovala. Já ji mám hodně špatnou a právě hormonální antikoncepce mě málem zabila. Teď jsem řešila s dětma genetický testy, jestli to mají taky nebo ne. Stačilo si dojít k dětský doktorce pro žádanku a pak zajet na Karlák do Prahy. Takže než do sebe cpát hormony, tak se nejdřív nech otestovat a pozjišťuj, jaký jsou všechny nehormonální možnosti. Já třeba to tělísko měla už v době, kdy jsem ještě neměla děti. Každopádně ty nervy za to nestojí. Určitě se informuj a nějak to pořešte, ať tohle stresování nemáte častěji. Určitě je dobře, ze si to hlídáš, to je tady spíš výjimka i u mnohem starších, ale není třeba se zase hroutit. Každopádně držím palce, ať je všechno v pořádku a ať si najdete svůj vlastní způsob, proč budete moct být v klidu. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 11:41
@Psssssst píše:
Jj, nebo Pharmatex. Existuje gel i čípky. Určitě se poradit s gynekologem.Každopádně tu krevní srazlivost bych nepodcenovala. Já ji mám hodně špatnou a právě hormonální antikoncepce mě málem zabila. Teď jsem řešila s dětma genetický testy, jestli to mají taky nebo ne. Stačilo si dojít k dětský doktorce pro žádanku a pak zajet na Karlák do Prahy. Takže než do sebe cpát hormony, tak se nejdřív nech otestovat a pozjišťuj, jaký jsou všechny nehormonální možnosti. Já třeba to tělísko měla už v době, kdy jsem ještě neměla děti. Každopádně ty nervy za to nestojí. Určitě se informuj a nějak to pořešte, ať tohle stresování nemáte častěji. Určitě je dobře, ze si to hlídáš, to je tady spíš výjimka i u mnohem starších, ale není třeba se zase hroutit. Každopádně držím palce, ať je všechno v pořádku a ať si najdete svůj vlastní způsob, proč budete moct být v klidu. :kytka:

Děkuju moc. Jsem na tohle strašná pečlivka. Až přehnaně. Až mi to podle mě ubližuje. Holky v mem věku to dělají bez ochrany a jsou v klidu. Nechápu jak. Snažím se to nějak v sobě udusil ten strach a snad mesicky přijdou. Ať hledám co hledám myslím ze těhotná nebudu. Ještě jsme se chtěla zeptat ohledně testu. Protože jsem na internetu našla MILIONY protichůdných názoru. Někdo říká ze se testům nedá věřit, ze mají falešné výsledky, druzí zas ze ne. Někteří rikaji, ze pět dni po vynechání to určitě zjisti, druzí zas ze ne. Je to vážně takhle rozdílné u každé osoby? Jen mě to mate. Dekuju moc za odpověď a podporu. :srdce: Moc to pro mě znamená a nemám ji už jak kde dostat :)

• Citovat
  • Nahlásit
343
13.5.21 11:53
@Anonymní píše:
Děkuju moc. Jsem na tohle strašná pečlivka. Až přehnaně. Až mi to podle mě ubližuje. Holky v mem věku to dělají bez ochrany a jsou v klidu. Nechápu jak. Snažím se to nějak v sobě udusil ten strach a snad mesicky přijdou. Ať hledám co hledám myslím ze těhotná nebudu. Ještě jsme se chtěla zeptat ohledně testu. Protože jsem na internetu našla MILIONY protichůdných názoru. Někdo říká ze se testům nedá věřit, ze mají falešné výsledky, druzí zas ze ne. Někteří rikaji, ze pět dni po vynechání to určitě zjisti, druzí zas ze ne. Je to vážně takhle rozdílné u každé osoby? Jen mě to mate. Dekuju moc za odpověď a podporu. :srdce: Moc to pro mě znamená a nemám ji už jak kde dostat :)

No, já když měla slabou druhou čárku, tak jsem prostě byla těhotná. Když ne, tak nebyla. Takže moje zkušenost je, že mi žádný test neselhal.
Ale s tím kdy… Jak je to dlouho, co k tý nehodě došlo? Od 10. dne by to měl test odhalit, po 14 dnech už zcela jasně.
Jak počítám, co píšeš nahoře, tak máš minimálně 12 dnů po a to už by se ukázalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 11:57
@Psssssst píše:
No, já když měla slabou druhou čárku, tak jsem prostě byla těhotná. Když ne, tak nebyla. Takže moje zkušenost je, že mi žádný test neselhal.
Ale s tím kdy… Jak je to dlouho, co k tý nehodě došlo? Od 10. dne by to měl test odhalit, po 14 dnech už zcela jasně.
Jak počítám, co píšeš nahoře, tak máš minimálně 12 dnů po a to už by se ukázalo.

Já mám teda těch 6 dní zpoždění a k tomu “rizikovému” sexu došlo 21.4 a to byl i den před ovulací (ale podle aplikace jen) hlen jsem měla tuším trošku později. Takže jako od toho je to nějakých už 20 dni. Takže si říkám ze by to měl poznat. :nevim: Ale prave těm testům vůbec nerozumim

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat