Zpoždění a negativní test

3
6.5.21 13:16

Zpoždění a negativní test

Krásný den všem,

Zpožděná menstruace je pro mě velmi neobvyklá. Za 17 let co mám MS se mi to zpozdilo jen jednou, nebo dvakrát.
Dnes mám sedmý den zpoždění (měla jsem to dostat 29.4.) a test je negativní.
Předpokládám že jsem ovulaci měla 14.4.
20.4. pozdě večer jsem začala mírně špinit. Vždy jen trochu červenohnědé na toaletním papíře, prádlo čisté. Trvalo to do 23.4. ráno.
Když jsem to nedostala, myslela jsem si jestli to není uhnizďování, ale teď vůbec nevím co si o tom mám myslet… 🙈 🙈
Brala jsem od konce listopadu kapky Gynex a mám pocit, že mi cyklus jen rozhodily, i když slibují opak. Měla jsem cyklus vždy 30-31dnů. V lednu najednou 28 dnů, v únoru 32. V březnu zase mých klasických 31 dnů.
A teď týden zpoždění a test negativní. Občas cítím jemné píchnutí v podbřišku nebo mírný tlak (možná spíš pnutí) v nadbřišku. Chvílemi je mi nevolno, ale nevím jestli to není jen proto, že jsem tolik doufala. 😅 😅

Co si o tom myslíte prosím?

Předem děkuji za všechny případné odpovědi, názory a rady. 😊

Příspěvek upraven 06.05.21 v 13:32

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9013
6.5.21 13:25

No tak máš zpoždění po třetí. Tělo není stroj. Těhotenství to nejspíš nebude. Pokud to nedostaneš to týdne, tak si zajdi na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.5.21 13:30

@JancaS84
Nemám zpoždění potřetí. Mám týdenní zpoždění poprvé.
Jednou jsem to dostala dřív a jednou ani ne o 24 hodin později než bych měla… A jak píšeš, tělo není stroj, takže ‚zpoždění‘ jeden den ani jako zpoždění neberu.

Každopádně děkuji za vlídná slova. 🙃

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
6.5.21 14:41

Jestli byla ovulace 14.4 tak těhotná nejsi :nevim: ještě týden počkej, dej si horkou vanu a když to nedostaneš, tak jdi na vyvolávacku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
6.5.21 15:01
@Rejže.kl píše:
Jestli byla ovulace 14.4 tak těhotná nejsi :nevim: ještě týden počkej, dej si horkou vanu a když to nedostaneš, tak jdi na vyvolávacku :)

To je můj předpoklad. Mívám ji patnáctý den cyklu… Ale nevím jestli mi to ten Gynex opravdu nerozhodil. Počkám a uvidím. 😊 Díky za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.5.21 07:13

Ahoj, musím se přidat, sice asi neporadím, ale sharing is caring :-)
Snažíme se otěhotnět 9. měsíc, taky mám zrovna zpoždění, byť jen 3.den, kazdopadne test také negativní.
K čemu se chci ale přidat jsou kapky gynex. Beru je 3. měsíc a predtim jsem říkala, že jsem s ms pravidelná jak orloj. Od té doby co beru gynex mám úplně rozházený cyklus, ms 3 dny dříve nebo později, ovulacni bolesti třeba až 18. den cyklu. Takže za mě taky spíš negativní zkušenost..
kazdopadne přeju, ať ti to co nejdříve vyjde k vytouzenemu miminku :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1517
7.5.21 08:49

@EliPali u gynexu jsem cetla casto, ze dokaze u nekoho i rozhodit MS. Ale tehotna nejsi urcite tedy, to uz je dlouha doba od ovulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
930
24.5.21 13:14

@lenkalenka1 ja si gynex pochvaluju. Otehotnela jsem s nim hned jakmile mi po nem prisla ovulace, po vysazeni HA jsem nemela ovulaci a po gynexu prisla hned ten cyklus. Na podzim mi diky nemu praskla cysta a do brezna jsem uz cysty nemela, pak jsem po 3.otehotnela. Za me gynex doporucuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
24.5.21 14:14
@MonaSun píše:
@lenkalenka1 ja si gynex pochvaluju. Otehotnela jsem s nim hned jakmile mi po nem prisla ovulace, po vysazeni HA jsem nemela ovulaci a po gynexu prisla hned ten cyklus. Na podzim mi diky nemu praskla cysta a do brezna jsem uz cysty nemela, pak jsem po 3.otehotnela. Za me gynex doporucuju

Za mě taky doporučuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat