Zpoždění a těhotenství

5
28.3.20 01:13

Zpoždění a těhotenství

Ahoj, před třemi týdny jsem možná počala. 2 dny na to jsem začala brát 2 antibiotika na zánět vaječníků a dělohy. Podotýkám, že tento zánět se během půl roku vrátil po čtvrté. Teď mám již 5 dní zpoždění (nikdy jsem takové zpoždění neměla). Mohla bych být těhotná? Nemáte s tím někdo zkušenost? Vím že je nejjednodušší si udělat test, ale tak nějak se bojím a tuším, že bude negativní. Snažíme se už dlouho. Díky moc všem za odpověď. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

906
28.3.20 01:33

A co čekáš, že ti řekněme?

Nejsi těhotná. Jsi zklamaná jak při negativním testu?

Jsi těhotná. Jsi šťastná jak při pozitivním testu?

Zensky, tady je takových milion diskuzí, proboha. Vždyť nikdo Vám to neřekne spolehlivěji než test a následně doktor. To co my tady nápisem jsou jen dohady.

Mě MS vynechala, mojí švagrové nevynechala. Mě bolely prsa a jinou Manu nebolely. Každá má jiné těhotenství. Nejsou žádné příznaky, které jsou i všech stejne, chápete to?

To co u jedné je těhotenství, tak u druhé může být zdravotní potiz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.3.20 01:36

@alena1995 Nečekala jsem, že mi řeknete jsi/nejsi těhotná. Ptala jsem se, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. S tím co píšeš souhlasím, ptám se zdá to prostě některá neměla podobně ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 02:04

Já tě chápu, taky se už 2 roky snažíme a bojím se udělat test… Dneska mám zpoždění 3 dny, tak už to dnes zkusím, ikdyz se bojím, mám dnes přesně 30 let, tak by to byl dáreček :lol: Ale nechci riskovat pití, takže si test udělám, jinak bych se na to vyprdla

• Nahlásit
  • Citovat
5
28.3.20 02:18
@Anonymní píše:
Já tě chápu, taky se už 2 roky snažíme a bojím se udělat test… Dneska mám zpoždění 3 dny, tak už to dnes zkusím, ikdyz se bojím, mám dnes přesně 30 let, tak by to byl dáreček :lol: Ale nechci riskovat pití, takže si test udělám, jinak bych se na to vyprdla

Tak to přeji všechno nejlepší a držím palce :fist: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
906
28.3.20 02:20

@Kety11 Tak ano, většine těhotným vynechala MS a tak poznala těhotenství, samozřejmě po pozitivním testu.

To ti napíše 90% žen. A vzhledem k tomu, jak dlouho se snažíš, tak snad víš. Přeji Ti ať ti to vyjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 06:24
@Kety11 píše:
Tak to přeji všechno nejlepší a držím palce :fist: :wink:

Zkus ho taky, třeba nám to vyjde ;)

• Nahlásit
  • Citovat
509
28.3.20 07:07

Já moc ATB neberu, měla jsem je před několika lety jednou a mimo jiné mi hnula i s menstruací a to výrazně. Bohužel si myslím, že za takových okolností by tělo o těhotenství obzvlášť nemělo zájem :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.3.20 07:47

@Kety11 tak u mě nic, čekala jsem to, no aspoň můžu pít :?

• Nahlásit
  • Citovat
13370
28.3.20 07:58
@Kety11 píše:
@alena1995 Nečekala jsem, že mi řeknete jsi/nejsi těhotná. Ptala jsem se, jestli někdo nemá podobnou zkušenost. S tím co píšeš souhlasím, ptám se zdá to prostě některá neměla podobně ;)

I kdyby některá měla pozitivní zkušenost, tak u tebe to tak být nemusí a obráceně. Já měla 5 dnů zpoždění teď a nic z toho nebylo. Spíš to přisuzuju stresu a nemoci. Tys brala ATB a to je docela časté, že to ms zpozdí.

Ale každá jsme jiná a řekne ti. jenom test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24834
28.3.20 08:13

@Kety11
Nejspíš se vše posunulo kvůli zánětu. Při 5 dnech zpoždění jsem měla dálnici. A TT test jsem si neměla strach udělat, ač to nešlo hned.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1183
28.3.20 09:01

Hlavně si nedělej test!! :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.3.20 19:44
@Anonymní píše:
@Kety11 tak u mě nic, čekala jsem to, no aspoň můžu pít :?

Tak to mě moc mrzí. Já sebrala odvahu a byly tam dvě čárky. Ta jedna je sice slabší, ale to bude tím, že je to začátek ne? Pokud dobře počítám tak 3 týden. Před týdnem jsem byla na gynde a na sonu nic neviděl. Ukáže se to až později?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13370
28.3.20 19:51
@Kety11 píše:
Tak to mě moc mrzí. Já sebrala odvahu a byly tam dvě čárky. Ta jedna je sice slabší, ale to bude tím, že je to začátek ne? Pokud dobře počítám tak 3 týden. Před týdnem jsem byla na gynde a na sonu nic neviděl. Ukáže se to až později?

Jistě, že ukáže. :) Ani teď by asi ještě nic neviděl. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
28.3.20 20:02

@P4ja děkuji. Jasně že ukáže. :grinning: Musí :grinning: myslela jsem jakože to bylo asi moc brzo na to, aby bylo něco vidět. V pátek jdu na další kontrolu, to budou 2 týdny od poslední. To už půjde vidět? ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama