Zpoždění ale test negativní

Anonymní
29.4.21 17:43

Zpoždění ale test negativní

Ahoj holky, už jsem tu přečetla tolik témat, ale nikde jsem nenašla nic podobného co by se týkalo mého problému.
Jsem 15 DPO, cyklus mám plus mínus 32 dní, takže jsem to měla včera dostat a stále nic. Každý měsíc tak týden před příchodem menstruace mívám špinění, které pak každým dnem zesiluje a je z toho normálně menstruace asi 3 dny. Teď ale ani ne týden před příchodem menstruace jsem začala lehce špinit, druhý den vůbec nic, třetí den maličko krve jen po utření, čtvrtý den zase skoro nic, lehce špinění. Další den špinění s trochou krve po utření a další dny už zase skoro nic. Test jsem dělala včera a byl negativní. Nevím jakou má ten test citlivost, ale jelikož stál asi 20 Kč, tak nebude až tak citlivý. Cítím se nafouklá, prsa pobolivají, lítala jsem často na wc a trochu mi je chvílemi nevolno (ale to spíše prisuzuji možná od bolesti hlavy). Nevím jestli ještě počkat pár dní, zda se menstruace dostaví a pak si koupit kvalitnější test. Nebo ho zkusit už třeba zítra? A poradíte mi, podle čeho test vybírat? Děkuji moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8318
29.4.21 17:50

Zkus za 2-3 dny test znovu. Já jsem si vždycky koupila nějakej v lékárně. Většinou Dr.Max a vždycky mě ukázal co měl po vynechani.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9749
29.4.21 17:53

15 dní po prokázané ovulaci ti to ukáže každý test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.4.21 18:24

@JancaS84 a hraje tam roli i jestli je to z ranní moči? Včera jsem ten test dělala až někdy odpoledne.

• Citovat
  • Nahlásit
8318
29.4.21 18:59
@Anonymní píše:
@JancaS84 a hraje tam roli i jestli je to z ranní moči? Včera jsem ten test dělala až někdy odpoledne.

Určitě je lepší z ranní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat