Zpoždění, hnědý výtok, občasné bolesti v podbrišku

Anonymní
13.12.19 21:27

Zpoždění, hnědý vytok, občasné bolesti v podbrisku

Dobrý den, zajímá mne zda některá z vás měla to samé a jaké máte zkušenosti. Je pátek večer pro TT už se nedostanu, ale také nemohu dostat z hlavy to, že jsem možná těhotná mám 2 a půl roku holčičku ve 22 letech jsem měla zpoždění 2 dny udělala jsem si TT a hned pozitivní. V lednu mi bude 25 s přítelem si dáváme pozor celých 5 let krom naší dcery. Mám 3 den zpoždění, občas mě bolí v podbrisku a jak stále chodím na wc se kontrolovat našla sem tam trochu fakt úplně nejmíň světle hnědy vytok fakt malinko nic víc. Počkám si do zítra a hned kupují tt. Zajímají mě vaše zkušenosti a rady jelikož si dávám kávu a nemohu usnout a nemám s kym pokecat snad se tu někdo najde. Díky moc :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1522
13.12.19 21:53

Ahoj, mam to podobne. Deti uz mam dve. 3 dny zoozdeni, mela jsem bolesti, ty presly. Taky me obcas pichne v podbrisku. Uvidim, co z toho bude. Jeste kojim, dcera ma necele dva roky a MS mam teprve po ctvrte, tak jestli je jeste nepravidelna z toho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
13.12.19 21:58

@paandatko a miminko by sis přála? Já miluji děti ale vůbec nevím právě co čekat ani nevím jestli budu zklamaná nebo ráda… Ale nevím co to zpoždění znamená mám to pravidelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
13.12.19 21:59

@paandatko nechápu jak po čtvrté od jaké doby?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
13.12.19 22:02

@liyah Treti bychom jeste chteli, sice jsme rikali, ze o neco pozdeji, ale takhle by se to vyresilo samo.
Tak uvidis, ja se pro test dostanu nejdrive v pondeli, tak pokud noc budu napjata.
Bylo by to hezke vanocni prekvapeni, nenyslis? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
13.12.19 22:03

@liyah Po ctvrte od porodu. MS jsem dostala poprve rok a pul po porodu. Jsem to napsala nesrozumitelne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.12.19 22:13

@paandatko a miminko by sis přála? Já miluji děti ale vůbec nevím právě co čekat ani nevím jestli budu zklamaná nebo ráda… Ale nevím co to zpoždění znamená mám to pravidelně @paandatko @paandatko ano to by bylo hezké já bych se asi také těšila jen se i bojím že budu zklamaná moje malá. je úžasná jsme do ní strašně zamilovaní asi jako každý rodič a chtěli jsme pro ni sourozence ať není jak já sama a byla to fakt nuda sestru mám starší o dost

• Citovat
  • Nahlásit
25
13.12.19 22:15

@paandatko
Myslím že to je dost málo. Mám tedy jen jedno dítě ale ms jsem měla jako vždy každý měsíc po 6 neděli. Doporučuji navstevu dr. Kdy ste měla ms naposled?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1522
14.12.19 07:36

@liyah Nerozumim, co je dost malo? U prvniho syna jsem prvni MS dostala az v jeho dvou letech. Byl taky kojeny a dlouho. Kazda to mame jinak.
Ja mam tri sourozence a chci pro deti taky velkou rodinu. Dodnes mame super vztahy. Teda nejmladsi sestra je ode me o 15 let a tam uz ten vztah neni takovy. Mame se rady, ale kazda jsme jinde. Ona v puberte a ja uz podle ni za zenitem. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.12.19 23:32

Holky, koukam, ze toto je nova diskuze. Chci se zeptat. Mame jiz dve děti, o prvním tehotenstvi jsem vedela 3 dny po početí a dokonce jsem vedela i pohlaví - zacala mě bolet prsa, tak to mela i ma mamka. A svete div se, nepletla jsem se a mame 5 leteho kluka. O druhem tehotenstvi jsem vubec nevěděla do zpožděné menstruace. Asi proto, ze se nam podařilo pocnout dceru hned po 6nedeli a mela jsem s malým dost práce. Ale prsa me nebolela, takze když mi vysel TT //, bylo mi jasné, že cekame holčičku
Vysadila jsem antikoncepci minuly měsíc, na přelomu 11 a 122019 menstruace. A ted me jiz 5 dni bolí podbřišek a od vcerejska husty bily hlen, uplne ukázkový. Mentruaci cekam 26.12., na jednu stranu mi vsechny příznaky přijdou dost brzy, i ovu by musela byt dřív, ale na druhou stranu jsem na tyto věci dost citlivá, vytoky nemám, kdyz tak minimální, jinak na sobe ovu nepozoruji, predmesntruacni bolesti vubec, vse pravidelne. Kdy mivam ovu netuším, nikdy jsem netestovala, ani nemerila BT. Vzdy nam to slo s manzelem extrémně rychle. I u prvniho z mesice na mesic. No nevím, jestli je toto ovu, tak ji mam takovou poprve v zivote. Kdy nejdriv je realne zkusit TT?
Dekuju moc a vam držím palečky, my bychom taky měli ten něj vánoční dárek. :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat