Zpoždění menses ve 40. Může se jednat o menopauzu?

Anonymní
16.3.21 18:41

Zpoždění menses ve 40. Je to už přechod??

Ahoj.
V životě se mi menstruace nezpozdila (ne víc než o dva tři dny nebo v těhotenství samozřejmě :) ).
A teď mešká už zhruba 10 dní… 8o Těhotná nejsem. Jsem hodně unavená, vyšťavená, jak fyzicky, tak psychicky… ale to jsem byla už v životě tolikrát! :think:

Musím k MUDr. - nebo prostě počkám, až to přijde? :think:
Běží mi hlavou, že jsem prostě v přechodu! :(…je mi 40…
Fakt jsem s tím nikdy problém neměla, takže nevím… :nevim:

Díky za radu!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7339
16.3.21 18:44

Muze to byt takovy ten predprechod. Proste, kdyz ty hormony zacinaji litat nahoru a dolu.
I kdyz vlastne mam pocit, ze to se projevuje opacne, menstruace se dostavuje driv, aspon mne to tak zacalo kolem 43.

muze to byt jen nejaky stres, nastuzeni, vycerpani…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
16.3.21 19:02

No mé mamce se prodlužoval, každá to má asi jinak, začala ve 42, ms po 40 dnech, pak po 60, to sla už na gyndu, řekli ji, že se přechod blíží, nicméně dnes má 49 a stále 5× za rok ms dostane, ale už to má jako takový prekvapko, nikdy neví, kdy dorazí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7948
16.3.21 19:09

Taky se mi to stalo, vubec nic to neni, vypust to z hlavy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17851
16.3.21 19:26

Mozna mas jen cyklus citlivejsi na stres diky veku. Pockala bych par dni, nez se k Dr objednam. Spis to nic nebude, 40 je malo.
Mne se ve 46 zkratil o den. Zatim dobry, ale trend se mi nelibi, taky bych radeji prodluzovani :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16.3.21 22:48

Asi bych šla k doktorce, může to být předčasný přechod. Kamarádka měla v 36, třetí plánované mimi už jaksi nestihla :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
86
16.3.21 23:41

Jsem na tom uplne stejne jako zakladatelka akorad je mi o rok min. Pockam jeste tak tyden dva a objednam se na gyndu.Muze to byt treba i cysta.Na prechod bych asi uplne nepomyslela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
17.3.21 11:18

Taky bych spíš tipovala cystu, jak píše@Lalav . Měla jsem to vloni takhle, MS pořád nikde, věděla jsem, že těhu nejsem, ale žádný nervy, hele, jdi k Mudr., prohlédne tě, dostaneš vyvolávačku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2560
17.3.21 21:05

Ahoj, řesim to samé. Těhotná nejsem, ale zpoždění týden, což jsem nikdy neměla. Mně je teda 44,takže možná začínající přechod, jsem unavenější než kdy dřív…no ještě počkám a pak se objednám na gyndu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat