Zpoždění mensesu, negativní test, vynechání antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 19:27
Zpoždění mensesu, negativní test, vynechání antikoncepce

Ahoj, mám celkem obavy, před 9-ti lety jsem vysadila antikoncepci, používám s přítelem pharmatex s tím, že se neudělá do mě ale hodí to ven, antinu jsme vysadila cca před 2 měsíci, z toho jednou jsem měla menses, podruhé pak po pilulce „po“ naposledy jsem ho dostala 10.7. trval necelý týden..od té doby nic, je možné že se mi ještě tělo srovnává a menses bude nepravidelný a dostanu to třeba později? jindy jsem ho při braní prášku vždy měla, ted mám už 5-tý den zpoždění, stresy nemám..čím to může být? TT byl negativní, dělala jsem 2× pro jistotu..může to být těhotenství které zrovna neplánuju nebo to takhle muže být fakt rozházený po tom vysazení? díky a pardon za anonym :(

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19424 příspěvků 12.08.18 19:38

Když bereš prášky tak je logicky vždy cyklus 28 dní s menstruací. Bez nich to má každá jinak.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Trapas Nováka z SPD: Místo žluté vesty si vzal oranžovou, lidé ho mají za popeláře

Chtěl ukázat, jaký je rebel, místo toho se ale politik Vítězslav Novák z SPD... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >