Zpoždění menstruace 7 dní a stále nic

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 11:51
zpoždění menstruace 7 dní a stále nic

Dobrý den je mi 15 let a menstruaci mám letos třetám rokem. Stále není pravidelná většinou přijde o 2-4 dny dříve nebo naopak později. Antikoncepci neberu. Menstruaci jsem měla dosat 10.3 ale stale nepčíšla a už je to 7 dní. S přítelem jsme měli chráněný pohlavní styl (kondom) těsně před tím než mi menstruace měla začít což bylo 9.3. Od 11.3 mě bolí. v podbříšku jako při menstruaci. Můýže mi někdo poradit co by to mohlo znamenat? Můžu být těhotná? S rodiči to řešit nemůžu protože by nepochopili že jsem s někým spala :(. Prosím můžete poradit docela se bojím že můžu být těhu :(

Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28379 příspěvků 17.03.19 12:02

A test sis udělala ?
Ne těhu, co je to proboha za paskvil těhu ? Copak ženská je těhUtná ? :lol:

mamina89
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 17.03.19 12:04
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 15 let a menstruaci mám letos třetám rokem. Stále není pravidelná většinou přijde o 2-4 dny dříve nebo naopak později. Antikoncepci neberu. Menstruaci jsem měla dosat 10.3 ale stale nepčíšla a už je to 7 dní. S přítelem jsme měli chráněný pohlavní styl (kondom) těsně před tím než mi menstruace měla začít což bylo 9.3. Od 11.3 mě bolí. v podbříšku jako při menstruaci. Můýže mi někdo poradit co by to mohlo znamenat? Můžu být těhotná? S rodiči to řešit nemůžu protože by nepochopili že jsem s někým spala :(. Prosím můžete poradit docela se bojím že můžu být těhu :(

No, těhotná být samozřejmě můžeš, když s někým spíš, to je jasný, ale spíše si myslím, že se ti jen ms nedostavila a nebo zpozdila. Na těhotenský test je ještě brzy, jestli se měla styk opravdu jen toho 9.3. Jsi mladounka, tělo se vyvíjí, nejspíše ti Ms jen mešká. Stává se to běžně, nejsme stroje. Každopádně počkala bych pár dní a udělala si těhotenský test, kdyby ms stále nepřišla. A také navštívila gynekologa. A možná by byla na místě i nějaka jiná ochrana, než jen kondom :kytka:

mamina89
Zasloužilá kecalka 860 příspěvků 17.03.19 12:05
@berry4 píše:
A test sis udělala ?
Ne těhu, co je to proboha za paskvil těhu ? Copak ženská je těhUtná ? :lol:

Já teda taky znám a používám výraz tehu :think: :D :nevim:

Terrus
Kecalka 341 příspěvků 17.03.19 12:06

Jsi si jistá že je ti 15? :think:

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.03.19 12:07
@Anonymní píše:
Dobrý den je mi 15 let a menstruaci mám letos třetám rokem. Stále není pravidelná většinou přijde o 2-4 dny dříve nebo naopak později. Antikoncepci neberu. Menstruaci jsem měla dosat 10.3 ale stale nepčíšla a už je to 7 dní. S přítelem jsme měli chráněný pohlavní styl (kondom) těsně před tím než mi menstruace měla začít což bylo 9.3. Od 11.3 mě bolí. v podbříšku jako při menstruaci. Můýže mi někdo poradit co by to mohlo znamenat? Můžu být těhotná? S rodiči to řešit nemůžu protože by nepochopili že jsem s někým spala :(. Prosím můžete poradit docela se bojím že můžu být těhu :(

Pokud kondom nepraskl, těhotná nejsi. Ejakuloval do něj nebo mimo? Bylo to tvé poprvé? Mně se po něm totiž rozházela ms.

hospodki
Ukecaná baba ;) 1043 příspěvků 17.03.19 12:32

Me se to vždy zpozdí když jsem nemocná. Posune se mi tím ovulace. Poslední měsíc stačila rýma a už jsem měl týden zpoždění. Nejvtipnější je, že to pak každý prd v břiše je cítit jako kopání mimina :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 12:35

Ejakuloval do kondomu. Bylo to podruhé , po mém poprvé (28.12 2018)jsem do ms se spoždšním jednoho dne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 13:53

@Terrus ano je mi 15 let

Terrus
Kecalka 341 příspěvků 17.03.19 13:54
@Anonymní píše:
@Terrus ano je mi 15 let

A ty jsi nečetla podmínky registrace? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 13:56

@mamina89 moc děkuji za radu. ;) :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.03.19 13:59

@Terrus Ano četla jsem je , ale nevěděla jsem kam jinám to napsat a na téhle stránce jsem četla docela dost příspěvků od holke kterým je také 15 let…

Eliscka
Povídálka 11 příspěvků 17.03.19 21:58
@Anonymní píše:
Ejakuloval do kondomu. Bylo to podruhé , po mém poprvé (28.12 2018)jsem do ms se spoždšním jednoho dne.

Hlavně se nenervuj :) stres to pak také opožduje. Také jsem podobně mladá a moc s tebou soucítím, každá žena za život zažije moment kdy si myslí že je těhotná ač není. Avšak se nemáš čeho bát. Kdyby jsi měla chuť, klidně napiš do sz :srdce:

Váš příspěvek
Reklama