Zpoždění menstruace 9 dní

26.9.20 20:28

Zpoždění menstruace 9 dní

Ahoj, mám dotaz. Už 9 dní opožděná MS, bolesti v podbřišku, pořád chodím kontrolovat jestli už a ono nic. Nechráněný sex před dvěma týdny, avšak ejakulace mimo mě.. Myslíte že můžu být těhotná? Už jsem trošku nervózní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5281
26.9.20 20:41

Udělej si test. Moje vestecky schopnosti jsou dnes už vyčerpany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.20 20:42
@Knedlíček01 píše:
Ahoj, mám dotaz. Už 9 dní opožděná MS, bolesti v podbřišku, pořád chodím kontrolovat jestli už a ono nic. Nechráněný sex před dvěma týdny, avšak ejakulace mimo mě.. Myslíte že můžu být těhotná? Už jsem trošku nervózní
samozřejmě vím že je možné otěhotnět z „kapek lásky“ :palec: :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.9.20 20:43
@JancaS84 píše:
Udělej si test. Moje vestecky schopnosti jsou dnes už vyčerpany.

S testem počítám, jenže do úterý se nikam nedostanu abych ho koupila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
26.9.20 20:53
@Knedlíček01 píše:
S testem počítám, jenže do úterý se nikam nedostanu abych ho koupila

Do úterý se to už nezblázní, takže klid. Klidně můžete být těhotná, anebo taky nemusíte. Teď to nerozseknete.

Do úterý buď menstruace přijde, nebo půjdete pro test. Jiná možnost není :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2723
26.9.20 20:58

Samozřejmě, že můžeš být těhotná, když se nechráníte :nevim: Já měla tělísko a teď mi tu spinká 3 měsíční koblížek :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
151
26.9.20 21:41

Já myslím, že dokud si neuděláš test, tak nemá smysl ani spekulovat. Samozřejmě pokud do té doby menstruaci nedostaneš. Tady ti nikdo neřekne, zda těhotná jsi či ne :nevim: každopádně přeji hodně štěstí, ať to dopadne tak, jak si přeješ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91
27.9.20 00:31

Jestliže to do Tebe partner nepustil, je naděje, že jsi neotěhotněla a nemusíš být nervózní. Podstatné také je, ve které části menstruačního cyklu jsi v té době byla. S testem můžeš do úterka klidně počkat, možnost miniinterrupce nepromeškáš, pokud by byla potřebná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.20 10:40

@Lemrucha děkuji za radu :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.9.20 10:47
@Lemrucha píše:
Jestliže to do Tebe partner nepustil, je naděje, že jsi neotěhotněla a nemusíš být nervózní. Podstatné také je, ve které části menstruačního cyklu jsi v té době byla. S testem můžeš do úterka klidně počkat, možnost miniinterrupce nepromeškáš, pokud by byla potřebná.

V té dobře jsem měla nejvíce plodné dny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama