Zpoždění menstruace a kvasinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 03.03.17 18:26
Zpoždění menstruace a kvasinky

Holky, maminky…
Před měsícem jsem vysadila HA a včera jsem měla dostat menstruaci, a do toho mam ještě záněty (kvasinky a ještě neco ) dávám si tabletky do pochvy a antibiotika normálně polykám. Ted jsem byla nemocná. Muže to byt důvodem proč se zpozdila MS?
Těhotenství by bylo možné s partnerem jsme spolu minuly měsíc soulozili porad. Test si asi nema smysl dělat ze? By to mohlo ukázat jinak když beru ty prášky :/.
Porad jsem nafoukla jak balon :/

Reakce:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 03.03.17 18:38

@sabina.ol Ahoj. těhotenský test si klidně už udělat můžeš citlivost 10 už by něco ukázala. Ale klidně ty antibiotika můžou být příčinou zpoždění MS… Ale kdyby jsi byla těhu tak ty antibiotika a tablety do pochvy nejsou dobré…Protože v těhu se můžou jen nějaké…

Tichošlápek
Extra třída :D 10475 příspěvků 03.03.17 18:54

Jestli jsi vysadila Ha, tak nevíš, kdy ma dorazit ms ;) bude trvat než se tělo srovná. Test bych si ale určitě udělala, prášky na nej vliv nemají

Sphixlady
Kecalka 137 příspěvků 04.03.17 10:03

Ahojky, ja 19.2 byla na gynde kvuli bolestem bricha, nasla mi nejaky zanet a nasadila lecbu ATB doxybene a entizol do toho zavadeci tablety macmiror.. jenze o tyden pozdeji jsem zjistila ze jsem tehotna.. samozdrejmne jsem se objednala na gyndu ale jdu tam az 13.3 myslite ze bude vse v poradku? Jsem z toho takova nesva… do toho mam jeste endometriozu… :/ mela bych byt cca 5tt..

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 04.03.17 12:35

Ja počkám do zítra jestli nepřijde ms, měla jsem ji dostat 2.3 ale když jsem vysadila HA nevím kdy ji dostat. :? Pak udělám test :andel:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 04.03.17 18:38

@sabina.ol Já už bych si ho udělala protože pokud si těhotná tak ty antibiotyka a čípky nejsou dobré

sabina.ol
Povídálka 19 příspěvků 05.03.17 16:50

Zítra si ho udělám :) pak napisu jak sem dopadla  :kytka:

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 05.03.17 16:56

@Sphixlady Měly by tě vzít hned jestli jsi jim všechno řekla…

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 05.03.17 16:58

@sabina.ol jojo napiš

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 10.03.17 21:23

Tak co holky jak jste dopadli?

Markétka09
Povídálka 43 příspěvků 17.03.17 10:54

Zdravím vás maminky i ostatní ženy, mám takový problém, vím, že už se to tu probíralo stokrát, ale přeci jen :-) Tento měsíc poprvé v životě mi vynechala menstruace, dnes je to 8. den po očekávané MS. Mám nehormonální nitroděložní tělísko, protože prášky brát nemůžu. S manželem praktikujeme také přerušovanou soulož (vím, že to nic neznamená). Dělala jsem si 2 testy přes moč a 1 dokonce na HCG z krve, který jsem sehnala v lékárně. Všechno negativní. Z krve by bylo HCG patrné hned ne? Jinak pozoruji, že mám trochu nějaký výtok-tak jestli nějaký zánět nebo infekce? Na gyndu jsem objednaná až v úterý, do té doby se asi zblázním, ne, že bychom mimčo nechtěli, ale nyní se léčím po trombóze a na mimi se necítíme. Prosím poraďte :-) Díky moc a hezký den všem :-)

Kajka9
Závislačka 3447 příspěvků 17.03.17 21:26

@Markétka09 to je těžko říct…buď máš zpoždění můžeš mít třeba cystu nebo zánět nebo nic z toho..nebo si mohla mít ovu až někdy před Ms a proto jsou ještě negativní testy a si tehu :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >