Zpoždění menstruace a na testu duch

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 06:39
Zpoždění menstruace a na testu duch

Ahoj holky :) mám otázku a byla bych rada kdybyste každá kdo s tím mate nějakou zkušenost napsala :) mám zpoždění menstruace 8 dni.. mám silné bolesti do prsou, podbrisku..dost jim, a ráno co ráno mi není dobre od žaludku.. Dělala jsem si asi 5 den po vynecháne menstruaci test a vyšel mi tam spis takový duch. Nebyla výrazná spíše světla. Co byste dělali? Zažil jste to někdo? Za veškeré názory budu vděčná :)

Reakce:

Uživatel je onlineRive
Ukecaná baba ;) 1073 příspěvků 23.04.18 06:44

Zkusila bych další test.
A pak se případně objednala k doktorovi, na nějaký 7.-8. Tt.

lachtanice86
Kelišová 6469 příspěvků 23.04.18 07:00

@Mishel09 a další test si neudělala proč?

maminka_03
Kecalka 324 příspěvků 23.04.18 07:43

Jafurt chodila na wc.coz jsem si rikala ze jsem asi nastydla…den pred MS jsem si udelala test a duch byl slaby. vecer jsem si udelala digitalni abylo tam plus 1-2.a tedjsem v 17tt a cekam holcicku

hapolda
Ukecaná baba ;) 1028 příspěvků 23.04.18 07:55

Myslim ze je nacase udelat dalsi test ;)

radkka
Generální žvanilka 20693 příspěvků 23.04.18 08:31

Tak záleží, jestli dítě chceš nebo ne. Udělej si další test a objednej se k lékaři. Pokud nemáš nějaké závažné zdravotní problémy nebo nechceš jít na potrat, stačí, když k němu dorazíš tak cca za 2 týdny, aby už bylo na ultrazvuku něco vidět.

Mishel09
Povídálka 28 příspěvků 23.04.18 13:10

Děkuju za všecky názory.. :kytka: miminko chceme, jen mám strach abych nebyla zklamaná :( chtěla jsem počkat ještě par dni na uděláni dalšího testu..a nejspíš už koupím ten digitální, protože ty čárky, duchové a podobně mě matou..:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováci mají svoje dvě Ledecké: O jaké kočky mohou kvůli sporu přijít?

I Slováci mají svou Ledeckou! Vlastně dvě Ledecké. Sestry a přední biatlonové... číst dále >

Jak se Monika Babišová dostala mezi pět nejlépe oblečených manželek státníků

Monika Babišová (44) po návštěvě Paříže, kde si desítky hlav států i vlád... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >