Zpoždění menstruace a růžový výtok

Anonymní
16.3.21 10:10

Zpoždění menstruace a růžový výtok

Ahoj, už 7 dní mám zpoždění menstruace tak jsem si samozřejmě dělala už tři testy a pokaždé negativní i dnes ráno ale když jsem se utrela tak jsem měla na papíře růžový výtok.. Jen trošku po druhém utreni nic. Nic mě nesvedi, nepálí ani nestipe může to i tak být nějaký zánět nebo něco podobného? Samozřejmě k lékaři zajdu jen než půjdu na den kdy jsem objednaná bych se ráda tady zeptala na zkušenosti ostatních přece jen je vás tady hodně a víc hlav víc ví :palec: případně díky za vaše odpovědi a prosím nebuďte zlé opravdu mě to trápí a má současná situace trošku znervoznuje :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7630
16.3.21 10:14

Těžko říct. Tehotenstvi to, ale spíš nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.3.21 21:46

Ahoj nervozitu chápu můžeš mít prostě jen opozděnou ms, která se pomalu rozjíždí. Stává se, že může mít najednou jiný průběh a nebo ovulka byla později a pokud byl i sexík později tak to může být i zahnizďování (5-10 den po oplodnění, někde se uvádí i o kousek víc plus to, že ty spermijky si taky umí počkat). Ale určitě bych ještě počkala a neplašila, budeš za pár dní určitě moudřejší. Jaké testy si děláš a s jakou hodnotou? :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat