Zpoždění menstruace, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 111 příspěvků 02.04.18 20:32
Zpozdeni menstruace, co delat?

Mesic jsem nedostala menstruaci. Delala jsem sidva testy uz a negativni. Nejak obzvlast. velky stres nemam, nemocna jsem nebyla. Dva testy negativni, je jeste brzo? Jedno mimco mam, druhy neplanujeme ale stat se muze cokoliv. Ted jsem zrovna nastoupila po rodicaku do prace.. co myslite? Pockat jeste nebo se objednat na gyndu? Jinak zpozdeni nemivam, mam to presne na datum..prasky pres pul roku neberu

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6465 příspěvků 02.04.18 20:40

@Lucc23 už bych šla na gyndu.

Jeremi
Kecalka 260 příspěvků 02.04.18 20:53

Asi bych se ani neobjednávala, ale vyrazila tam jako akutní případ. Absence menstruace při negativních TT fakt není normální. Může za tím být třeba jenom stres (z nástupu do práce např.), stejně jako nějaký zdravotní problém. V mém případě to byla cysta na vaječníku.

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 02.04.18 21:32

Zašla bych na gynekologii.. :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >