Zpoždění menstruace, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 106 příspěvků 02.04.18 20:32
Zpozdeni menstruace, co delat?

Mesic jsem nedostala menstruaci. Delala jsem sidva testy uz a negativni. Nejak obzvlast. velky stres nemam, nemocna jsem nebyla. Dva testy negativni, je jeste brzo? Jedno mimco mam, druhy neplanujeme ale stat se muze cokoliv. Ted jsem zrovna nastoupila po rodicaku do prace.. co myslite? Pockat jeste nebo se objednat na gyndu? Jinak zpozdeni nemivam, mam to presne na datum..prasky pres pul roku neberu

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4685 příspěvků 02.04.18 20:40

@Lucc23 už bych šla na gyndu.

Jeremi
Stálice 84 příspěvků 02.04.18 20:53

Asi bych se ani neobjednávala, ale vyrazila tam jako akutní případ. Absence menstruace při negativních TT fakt není normální. Může za tím být třeba jenom stres (z nástupu do práce např.), stejně jako nějaký zdravotní problém. V mém případě to byla cysta na vaječníku.

Petruna21
Echt Kelišová 9210 příspěvků 02.04.18 21:32

Zašla bych na gynekologii.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Hadamczik se po mistrovství pustil do Jandače a spol.: Udělali jste chybu!

Výkony hráčů ho potěšily, taktická příprava od realizačního týmu však... číst dále >

Svatební mejdan: Pippa měla stopku na večírek, zakázali i vtipy na Harryho bejvalky!

Svou svatební noc po sobotním obřadu, který dnešní britský tisk nadšeně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Profesor Špičák: Čechy ničí vražedná kombinace obezity, alkoholu a kouření

Češi patří v chorobách trávícího ústrojí ke světové špičce. „Podílí se na tom... číst dále >

Pět pádných důvodů, proč by každá žena měla častěji masturbovat

Ať už žijete v partnerském vztahu, nebo jste zrovna sama, měla byste si podle... číst dále >

Reklama