Zpoždění menstruace, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 106 příspěvků 02.04.18 20:32
Zpozdeni menstruace, co delat?

Mesic jsem nedostala menstruaci. Delala jsem sidva testy uz a negativni. Nejak obzvlast. velky stres nemam, nemocna jsem nebyla. Dva testy negativni, je jeste brzo? Jedno mimco mam, druhy neplanujeme ale stat se muze cokoliv. Ted jsem zrovna nastoupila po rodicaku do prace.. co myslite? Pockat jeste nebo se objednat na gyndu? Jinak zpozdeni nemivam, mam to presne na datum..prasky pres pul roku neberu

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5255 příspěvků 02.04.18 20:40

@Lucc23 už bych šla na gyndu.

Jeremi
Kecalka 126 příspěvků 02.04.18 20:53

Asi bych se ani neobjednávala, ale vyrazila tam jako akutní případ. Absence menstruace při negativních TT fakt není normální. Může za tím být třeba jenom stres (z nástupu do práce např.), stejně jako nějaký zdravotní problém. V mém případě to byla cysta na vaječníku.

Petruna21
Echt Kelišová 9685 příspěvků 02.04.18 21:32

Zašla bych na gynekologii.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší hvězdou Varů byl Jaromír Hanzlík. Jeho dojetí dojalo diváky i pořadatele

Závěrečný ceremoniál 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Reklama