Reklama

Zpoždění menstruace, co dělat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lucc23
Kecalka 110 příspěvků 02.04.18 20:32
Zpozdeni menstruace, co delat?

Mesic jsem nedostala menstruaci. Delala jsem sidva testy uz a negativni. Nejak obzvlast. velky stres nemam, nemocna jsem nebyla. Dva testy negativni, je jeste brzo? Jedno mimco mam, druhy neplanujeme ale stat se muze cokoliv. Ted jsem zrovna nastoupila po rodicaku do prace.. co myslite? Pockat jeste nebo se objednat na gyndu? Jinak zpozdeni nemivam, mam to presne na datum..prasky pres pul roku neberu

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 02.04.18 20:40

@Lucc23 už bych šla na gyndu.

Jeremi
Kecalka 215 příspěvků 02.04.18 20:53

Asi bych se ani neobjednávala, ale vyrazila tam jako akutní případ. Absence menstruace při negativních TT fakt není normální. Může za tím být třeba jenom stres (z nástupu do práce např.), stejně jako nějaký zdravotní problém. V mém případě to byla cysta na vaječníku.

Petruna21
Echt Kelišová 9847 příspěvků 02.04.18 21:32

Zašla bych na gynekologii.. :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama