Zpoždění menstruace o 14 dní a negativní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 16:46
Zpoždění menstruace o 14 dní a negativní test

Ahoj holky, menstruaci jsem měla dostat již před 14 dny, ale do dnešního dne pořad nic. :nevim: Na začátku měsíce jsem byla na očkováni proti chřipce a celkově jsem měla docela náročný měsíc. Dnes jsem si dělala těhotenský test a nejsem si jistá, jestli tam je nebo není duch. Na vyvolání menstruace jsem zkoušela od bylinek, víno i vanu. K doktorovi jdu až ve čtvrtek. Co myslíte, je tam duch? :think:

Reakce:
karkarka
Závislačka 3779 příspěvků 18.11.18 17:15

Ne.Je jasně negativní.

Keshi
Závislačka 3162 příspěvků 1 inzerát 18.11.18 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, menstruaci jsem měla dostat již před 14 dny, ale do dnešního dne pořad nic. :nevim: Na začátku měsíce jsem byla na očkováni proti chřipce a celkově jsem měla docela náročný měsíc. Dnes jsem si dělala těhotenský test a nejsem si jistá, jestli tam je nebo není duch. Na vyvolání menstruace jsem zkoušela od bylinek, víno i vanu. K doktorovi jdu až ve čtvrtek. Co myslíte, je tam duch? :think:

Jak píšeš, máš náročné období. I to má vliv na cyklus. Stres, oslabený organismus, nachlazení a spoustu a spoustu dalších… pokud bude vynechání delšího rázu, navštiv gynekologa. ????

Váš příspěvek
Reklama