Zpoždění menstruace o 14 dní a negativní test

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.11.18 16:46
Zpoždění menstruace o 14 dní a negativní test

Ahoj holky, menstruaci jsem měla dostat již před 14 dny, ale do dnešního dne pořad nic. :nevim: Na začátku měsíce jsem byla na očkováni proti chřipce a celkově jsem měla docela náročný měsíc. Dnes jsem si dělala těhotenský test a nejsem si jistá, jestli tam je nebo není duch. Na vyvolání menstruace jsem zkoušela od bylinek, víno i vanu. K doktorovi jdu až ve čtvrtek. Co myslíte, je tam duch? :think:

Reakce:
karkarka
Závislačka 2877 příspěvků 18.11.18 17:15

Ne.Je jasně negativní.

Keshi
Závislačka 2728 příspěvků 18.11.18 18:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky, menstruaci jsem měla dostat již před 14 dny, ale do dnešního dne pořad nic. :nevim: Na začátku měsíce jsem byla na očkováni proti chřipce a celkově jsem měla docela náročný měsíc. Dnes jsem si dělala těhotenský test a nejsem si jistá, jestli tam je nebo není duch. Na vyvolání menstruace jsem zkoušela od bylinek, víno i vanu. K doktorovi jdu až ve čtvrtek. Co myslíte, je tam duch? :think:

Jak píšeš, máš náročné období. I to má vliv na cyklus. Stres, oslabený organismus, nachlazení a spoustu a spoustu dalších… pokud bude vynechání delšího rázu, navštiv gynekologa. ????

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >