Reklama

Zpoždění menstruace o 6 dní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lavazza2
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 28.04.18 14:51
Zpoždění menstruace o 6 dní

Ahoj holky,
chci se zeptat, myslíte si, že náhlá změna stravy na zdravý jídelníček a cvičení 4-5× týdně může mít vliv na zpoždění menstruace? A s tím i spojený úbytek na váze? Předtím jsem jedla dost nezdravě, pila častěji alkohol a necvičila vůbec. Menstruace byla předtím cca s rozdílem 1-2 dny skoro pravidelná.
Styk (bez ochrany ale přerušený) jsme s přítelem měli asi cca měsíc zpátky a po něm jsem to do týdne dostala. Teď mám podle kalendáře už 6.den zpoždění.
Děkuji za případné názory :kytka:

Reklama

Reakce:

markyska82
Závislačka 2526 příspěvků 24 inzerátů 28.04.18 15:19

Vliv to mít samozřejmě může. Nebo zkus TT. Ale spíš je to tím cvičením a úbytkem váhy, případně můžou blbnout hormony

P4ja
Kelišová 5451 příspěvků 28.04.18 15:44

Určitě může, hlavně dávej pozor, aby toho jídla nebylo opravdu málo. Resp.aby pokrývalo to civčení. Ať si nerozházíš cyklus tímhle.

lavazza2
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 29.04.18 18:21

@P4ja Dávám si na to pozor :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Intuitivní Klusová se opět rozpovídala o dětech! Zajímá to ale někoho?

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol si pozvala na potlach do pořadu V... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Reklama