Zpoždění menstruace o cca 8 dní

724
13.4.17 22:56

Zpoždění menstruace o cca 8 dní

Ahoj holky.

Mám dotaz, jestli se moje situace nestala některé z vás a s jakým koncem.

Mám už s dneškemm 8 dní zpoždění (asi půl roku používám menstruační kalendář v mobilu a tak velký výkyv se mi stal asi jen jednou).

Prášky neberu a s přítelem ochranu nepoužíváme a to už asi 3 roky… Miminko by nám nevadilo, jen jsem chtěla, aby jsme měli oba splacené resty z minulosti a abychom nebyli omezováni jen neustálým placením dluhů a mohli dát prckovi maximum (z větší části už jsme to zvládli). PPracujeme oba, takže nějak blbě na tom vůbec nejsme, ale uvědomuju si kolik stojí vše co mimčo potřebuje.

Testy (2×) jsem si dělala včera a oba byli negativní… Uvažuju, že raději zajdu na gyndu, ale myslíte že by ty testy byly případně až tak nespolehlivé?

Děkuji za názory. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17686
13.4.17 23:00

Ne myslím že už by čárka byla vidět

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.4.17 23:02

Ráda bych poradila, ale nejlepší bude když zajdeš k doktorovi. Já měla slabou // už 2 dny před MS. A pak jsem testovala obden a to už jen sílila. Snad není brzy a doktorka už případné těhotenství pozná.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:03

@ka2ka Měla jsem právě vždy jen na každém jednu a velmmi výraznou, tak fakt nevím.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:05

@mimi92 Taky myslím, že ten doktor bude asi jistota (moc jeho „styl“ přístupu k pacientek nemám ráda ale bude to třeba)..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17686
13.4.17 23:06

@lavazza2 jedna čárka je testovací musela by jsi mít dvě, nečetla jsi návod??? a dělala jsi z ranní moči?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:06

Jestli to ještě nějak pomůže, tak příznaky nepociťuji žádné, které by nasvědčovaly těhotenství.. A vždy mně doprovázely silné křeče na začátku mensesu, jenže teď ani ťuk..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:08

@ka2ka Počkat. Testy jsem dělala z Mamatestu a v krabičce byly vzorky 2. A oba mi dle návodu vyšly negativně. Stačí to takhle? Značku už si nepamatuju.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
54
13.4.17 23:09

@lavazza2 a nemuze být důvodem zpoždění MS něco jiného? Stres, nemoc, apod…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:09

@ka2ka Jinak testy jsem dělala hned jakmile jsem přišla z práce tj. kolem 17té hod. odpo. Ráno hodněkrát nestíhám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17686
13.4.17 23:10
@lavazza2 píše:
@ka2ka Počkat. Testy jsem dělala z Mamatestu a v krabičce byly vzorky 2. A oba mi dle návodu vyšly negativně. Stačí to takhle? Značku už si nepamatuju.

tak vidíš těhotná nejsi tak proč se divíš tomu že jsi měla jen jednu čárku? a dělala jsi z ranní moči?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:11

@mimi92 Já nemocná bývám málokdy a stres jsem dobrého půl roku snad nezažila.. Taky jsem nad tím právě uvažovala. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17686
13.4.17 23:11
@lavazza2 píše:
@ka2ka Jinak testy jsem dělala hned jakmile jsem přišla z práce tj. kolem 17té hod. odpo. Ráno hodněkrát nestíhám.

mají se dělat z ranní moči kdy je koncentrovaná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
724
13.4.17 23:14

@ka2ka Ne ne nedivím se jedné čárce. Ale spíš mi jde o to, jak jsem psala výše, že ty testy nebyly hned z ranní moči a že se mi moc často nestalo, že bych měla takový výkyv. Upřímně sestra byla těhotná a první testy jí taky vycházely negativně totiž, takže proto trošku vyšiluju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17686
13.4.17 23:15

@lavazza2 udělej z ranní moči :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu