Zpoždění menstruace po biochemickém těhotenství

771
22.3.17 11:59

Zpoždění menstruace po biochemickém těhotenství

Ahoj holky, za jak dlouho vám přišla menstruace po biochemickém těhotenství? Já byla 1.2. na KET. 17.2. jsem měla pozitivní test ale zároveň jsem začala krvácet. Dle lékařky biochemické těhotenství. Počítám správně od 17.2. jako začátek menstruace? Už mám týden zpoždění a začínám být mírně nervózní. Vždy jsem ji měla přesně a nikdy jsem tak dlouhé zpoždění neměla. Bojím se, zda odešlo vše co mělo. Máte některá stejnou nebo podobnou zkušenost? Děkuji za vaše rady. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

29442
22.3.17 12:04

A na kontrole jsi nebyla? Já 26.11. samovolně v 6tt. potratila a týden po ukončení krvácení jsem byla na kontrole, jestli odešlo všechno samo. Odešlo, rostla tam už další sliznice. MS jsem už nedostala, otěhotněla jsem 25 dní po tom potratu. Ale jinak ano, můžeš mít MS klidně rozhozenou a chvilku to může trvat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
771
22.3.17 12:11

@Fima chodila jsem po tom 17.2. ještě na kontroly utz a brali mi krev na hcg, když začalo rapidně klesat, tak mi lékařka řekla, že necháme proběhnout ještě jednu další menstruaci (tu na kterou teď čekám) a další měsíc začneme druhé IVF. Měla jsem přijít, jen kdybych měla nějaké problémy. Od toho 17.2. jsem krvácela zhruba 5-6 dní, pak to přestalo ale tato další už nepřišla a ani nemám žádné příznaky, že by přijít měla. V sobotu (5 dní po termínu) jsem si dělala test a byl negativní. Tak asi ještě počkám do konce měsíce a pak do CARU zavolám, co mám dělat. Tak to je super, že ti to hned takhle vyšlo. To je paráda. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 12:53

U mě normálně, biochemicke těhotenství, rany potrat 14 dní po zpoždění, krvacela jsem 12 dní, z toho první čtyři dny silně, zimnice a křížové bolesti. Po ukončení krvácení jsem byla na kontrole, další ms přišla v obvyklém harmonogramu. Nové těhotenství se povedlo za dalších 6 cykl

• Nahlásit
  • Citovat
771
22.3.17 12:57

A přišla po 28 dnech i když jsi 12 dní krvácela?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 13:04
@Adnil78 píše:
A přišla po 28 dnech i když jsi 12 dní krvácela?

Ano. Přišla po 26 dnech, mám kratší cykly. Před tím mám 4 zdravé děti, bez problémů. Potrat byl pravděpodobně způsobeny hormonální nerovnovahou při kojení. Paradoxně ten potrat nahodil můj cyklus zpět, na normální délku lutealni fáze. Teď končím 11.týden

• Nahlásit
  • Citovat
771
22.3.17 13:24

Tak držím palce, ať vše dobře dopadne. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
22.3.17 20:50

@Adnil78 Díky :kytka: Taky přeji, ať se brzy zadari :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
11.7.17 18:06

@Adnil78 : Ahojik, jak ti to dopadlo s tou menstruaci? Mam podobny problem, poslední MS byla 24.5.17 zacala jsem 4.6 spinit s tím, ze jsem mela pozitivni testy i hcg ale bylo nizke, chodila jsem na kontroly a hcg kleslo, spineni přestalo 16.6. MS dle kalendare jsem ocekavala 22.6. a porad nic uz 19 dni opozdeni. Tak nevim zda mam pockat do dalsi coz bude asi za tyden nebo si radsi zajit na kontrolu. Jak si dopadla Ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama