Zpoždění menstruace po covidu

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
4.12.21 00:36

@stinga zatím ještě ne, mám už vyzkoušet?

• Citovat
  • Nahlásit
29648
4.12.21 00:46
@Anonymní píše:
@stinga zatím ještě ne, mám už vyzkoušet?

jo, 3 dny zpoždění už musí být něco vidět

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.21 00:47

@stinga ráno si tedy skočím do lékárny ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
3365
4.12.21 06:09

Urcite to pujde uz videt na testu. Ja mela v den zpozdeni jasne viditelne 2 carky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4127
4.12.21 07:43

S příznaky a 3 denním zpožděním už musí být jasná čárka pokud to tam je

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6237
4.12.21 15:35

Ahojky, mám stejný problém. Mám 14 dní po covidu, dneska je to 6 den a menstruace nikde :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.21 15:41

@erdora taky bolí podbřišek? Jakoby měla každou chvíli MS dorazit, ale ona nikde? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
4.12.21 15:45

Prodělání covidu, stejně jako např. chřipky, poruchy cyklu způsobuje. Nemoc je zátěž pro tělo a může reagovat takto. Do několika cyklů by se to mělo srovnat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.12.21 19:50

První den menstruace mi vyšel na druhý den, co jsem měla covid. Uběhlo od dne, kdy jsem ji měla dostat, 18 dní a menstruace nikde😩 Každý třetí den mám bolesti v podbřišku, které jsou velmi podobné těm během menstruace. Párkrát jsem aji slabě špinila… Nějaké tipy jak mám ještě dlouho čekat, a nebo už jít k lékaři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.12.21 19:52

Tak holky, já mám dvě čárky 🤗

• Citovat
  • Nahlásit
1
8.12.21 21:12

Jsem tak ráda za toto téma. Já, odjakživa pravidelná menstruace, v listopadu prodělán Covid, dnes 9. den zpoždění. Užívám si ten svatý pokoj, ale je to nepříjemný pocit :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
13.12.21 18:26

Zdravím! Toto téma mi dost pomohlo a zároveň měi uklidnilo. O miminko se zatím nesnažím, ale stát se mohlo. Před měsícem jsem prodělala covid, teď 5 dní zpoždění, asi týden citlivé prsa a poslední 3 dny i dost těžká a bolavá. Jasné příznaky těhotenství, ale test negativní. Dnes šestý den, ráno křeče v pobrišku a přišla menstruace. Takže planý poplach :) Jen se o tom skoro nikde nepíše a vůbec by mě nenapadlo, že může covid tak rozházet hormony. Jen jsem se chtěla podělit, kdyby někdo měl stejný problém, ať ví, čím to může být :) U mě už vše OK :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
21.12.21 09:20

Opozdena menstruace

Ahoj ja prodelala covid koncem listopadu a o druhe dite se snazime no ted mam uz 7 den zpozdeni no bohuzel test nic jeste si radeji udelam hcg pro jistotu ale chapete jaka radost byla kdyz bylo zpozdeni ale bohuzel to asi taky usuzuji ze covid mi to rozhodil :( jinak predtim cykly +- pravidelne 28-30 dni dyl ne no tak jsem z toho spatna snazime se uz pul roku maliu jsme meli na prvni dobrou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
4.1.22 22:59

Ahoj holky, mám také problém po prodělání covidu. Covid od 3.12 a měsíčky měly začit 6.12, ale nic. Teď by měly přínít dalsi měsícky, ale zatim nic, takže zpoždění 27 dní. Mimčo už neplánujeme, máme 2 dospělý dcery, ale těhotenský test jsem si udělala už jsem nervózní, je negativní, dělala jsem ho odpoledne, ale pi té době, by se už těhotenství ukázalo :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
5.1.22 02:08

@ferina77 Ahoj, já mám něco podobného. Měla jsem poslední den MS 6.10. 2021 a 7.10.2021 jsem byla pozitivní na Covid, od té doby mi MS ještě nepřišla. Dělala jsem si test několikrat ale vždycky negativní. Podle mě to asi bude tím Covidem. Zvažuji že už si asi zavolám na gyndu. Jak jste na tom vy? Volala jste někam nebo tak? Mám už docela obavy co se děje 😶

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat