Reklama

Zpoždění menstruace po pilulce poslední záchrany

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lara54
Povídálka 23 příspěvků 31.08.18 13:43
Zpoždění menstruace po pilulce poslední záchrany

Ahojky,
byla bych ráda, kdyby někdo měl podobné zkušenosti a poradil mi. Přesně před týdnem (24.8.) nám s přítelem praskl kondom. Jsem první měsíc po vysazení HA, protože mi nevyhovovala. Poslední menstruace (krvácení ze spádu) přišla 28.7.. Kdybych tedy neměla rozházený cyklus po vysazení, měla jsem v době nehody těsně před menstruací. Samozřejmě jsem si vzala pilulku po (Nulsora), ale až po 60 hodinách, protože jsem chytla nějakou střevní chřipkou a musela jsem počkat, až to odezní, jinak by se tabletka nevstřebala. V příbalovém letáku je ale psáno, že je tabletka účinná do 72 hodin od nehody, takže jsem to ještě stihla. Samozřejmě čím dřív se vezme, tím lépe.. Každopádně, menstruace pořád nikde, nemám žádné vedlejší účinky po té tabletce. Žádné špinění, žádná nevolnost, nic. Jen to zpoždění menstruace. Těhotenský test si ještě dělat nemůžu, je moc brzy. Takže můžu jedině čekat. Pořád si říkám, že to je pro tělo asi zahul, když už tak bylo rozházené z toho vysazení antikoncepce a já jsem si ke všemu ještě vzala takový hormonální koktejl Nulsoru. Je to zpoždění tedy normální? Potřebuju slovo útěchy, nemyslím na nic jiného, než na to, abych už dostala MS :lol:

Reklama

Reakce:

janca0101
Kecalka 246 příspěvků 31.08.18 14:43

Pilulky poslední záchrany jsou velkou zátěží pro tělo. Každopádně výsledek není vždy 100%.Jak píšete, čím dříve, tím spíše bude fungovat. Pro váš klid bych navštívila gynekologa, který by vyvrátil nebo potvrdil vaše obavy, popřípadě navrhl další postup. Pro příště, pokud se stane něco podobného, v prvním případě co nejdříve do sprchy a zkusit to dostat ven (nenásilnou cestou samozřejmě) a co nejdříve vzít tabletku po.

V tomto případě bych ještě mohla navrhnout koupi kvalitnějších kondomů, je nesmysl šetřit zrovna na těchto věcech.

Každopádně držím palce, ať všechno dobře dopadne!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Nejzrůdnější vražedkyně Česka? Fikáčková drtila kojencům hlavy, nesnášela jejich křik

Do historie české kriminalistiky se zapsala řada vrahů. Někteří byli nebývale... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama