Zpoždění menstruace -pouze slabé krvácení

Anonymní
15.5.20 12:48

Zpoždění menstruace -pouze slabé krvaceni

Ahoj holky chtěla bych se zeptat. Už delší dobu se snažíme o miminko, stim ze před pěti dny jsem měla dostat mentruaci, ale ta se nedostavila a místo toho mám velké křeče v podrisku a bolest v kříži. A opravdu malé krvácení na tampon.
Mám ještě počkat jestli se nerozjede nebo? :) :?
Děkuji za odpověď :)

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

14150
15.5.20 12:50

A proč si neuděláš test??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
15.5.20 12:55

Udelej si test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 12:57

A co by se na tom změnilo?

• Nahlásit
  • Citovat
14150
15.5.20 13:00
@Anonymní píše:

Zakladatelka nebude muset zakládat zbytečné diskuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3035
15.5.20 13:04
@Anonymní píše:

Zakladatelka bude vedet jestli je tehotna nebo si ma koupit tampony. Tady neni zadna Jolanda co by na tohle umela odpovedet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 13:15

Ahoj chci se zeptat ovulace byla 30.4 včera jsem si delala test a nic dneska slabé špinění po utreni. Myslíte že by se zdařilo?

• Nahlásit
  • Citovat
14150
15.5.20 13:23
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat ovulace byla 30.4 včera jsem si delala test a nic dneska slabé špinění po utreni. Myslíte že by se zdařilo?

Pokud máš ovulaci stoprocentně potvrzenou, pak si myslím, že by desítkový test už měl něco ukázat. Můžeš zkusit později.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 13:28
@P4ja píše:
Pokud máš ovulaci stoprocentně potvrzenou, pak si myslím, že by desítkový test už měl něco ukázat. Můžeš zkusit později.

Minulý měsíc mi to až doktor potvrdil ultrazvukem. Testy furt negativní Ale pak to odešlo to s MS

• Nahlásit
  • Citovat
14150
15.5.20 13:31
@Anonymní píše:
Minulý měsíc mi to až doktor potvrdil ultrazvukem. Testy furt negativní Ale pak to odešlo to s MS

Tak to bych už moc nespoléhala. Ale uvidíš. Třeba se to ještě vyloupne :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7177
15.5.20 17:29
@Anonymní píše:

A nerozjíždí se ti menstruace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 17:32
@karkarka píše:
A nerozjíždí se ti menstruace?

To nevím ale věcinou během dne ji vzdicky dostanu a od včera slabé špinění jednou jo jednou ne tak právě nevím

• Nahlásit
  • Citovat
7177
15.5.20 17:42
@Anonymní píše:
To nevím ale věcinou během dne ji vzdicky dostanu a od včera slabé špinění jednou jo jednou ne tak právě nevím

Tak na nidacni špinění už je pozdě. Počkej jestli se ti menstruace nerozjede. Jinak udělej test.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.5.20 17:52
@karkarka píše:
Tak na nidacni špinění už je pozdě. Počkej jestli se ti menstruace nerozjede. Jinak udělej test.

Udělám

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama