Zpoždění menstruace při ha, pohlavní styk, průjem

Anonymní
18.11.19 14:50

Zpoždění menstruace při ha, pohlavní styk, průjem

Zdravím, přes rok beru antikoncepci Ebelya a bez problémů mi vyhovuje, menstruace vždy na hodinu přesně. Minulý týden mě trochu potrápil průjem a s přítelem jsme měli styk s tím, že se přítel udělal do mě. Pilulky jsem vždy brala poctivě, ačkoliv jak jsem se podívala na platíčko, tak jsem si musela nejspíš za jeden den vzít dvě pilulky pod domněnkou, že jsem si v ten den ještě pilulku nebrala. Dnes mám menstruaci opožděnou, což je pro mě opravdu nezvyk. Myslíte, že je nějaké riziko těhotenství? Bohužel je to stále nechtěná věc. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2280
18.11.19 14:59

Ja myslim ze je to nepravdepodobne, jak dlouho po brani pilulky si mela prujem?..me ms vymizela casem uplne, kdyz se nedostavila tak sem silala a kazdy den test :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 15:04

@Peggy54 šlo o cca 3 dny, 2-3 dny, kdy jsem pilulky brala jak jsem měla, ale průjem byl po celou tu dobu (tedy nějaké ty tři dny). Ale třeba ráno jsem si došla na záchod, až potom vzala pilulku, ale stejně mě průjem neminul :nevim:
Já právě vyšiluji už teď :,( :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
2280
18.11.19 15:07
@Anonymní píše:
@Peggy54 šlo o cca 3 dny, 2-3 dny, kdy jsem pilulky brala jak jsem měla, ale průjem byl po celou tu dobu (tedy nějaké ty tři dny). Ale třeba ráno jsem si došla na záchod, až potom vzala pilulku, ale stejně mě průjem neminul :nevim:
Já právě vyšiluji už teď :,( :lol:

rika se ze antina se vstreba za ctyri hodiny, ale pokud ses sla vyprazdnit ty 3 dny po sobe kdyz jeste nebyla vstrebana, tak to uz by tam ta sance mala mohla byt…ale stejne si myslim, ze to mas z tech nerviku, ze se nedostavila :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 15:11

@Peggy54 tak budu doufat, že se objeví, co nejdřív. Jsem z toho na nervy. Dodělávám zatím opravdu s úspěchem vysokou školu a mimčo bych nezvládla. Každopádně děkuju moc za odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
2280
18.11.19 15:14
@Anonymní píše:
@Peggy54 tak budu doufat, že se objeví, co nejdřív. Jsem z toho na nervy. Dodělávám zatím opravdu s úspěchem vysokou školu a mimčo bych nezvládla. Každopádně děkuju moc za odpověď :kytka:

muzes si dojit na vyvolavacku a uvidis, ale urcite by jsi to zvladla, moje mama to taky semnou zvladla a to nebyla moznost dalkoveho a ani hlidani ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.11.19 15:18

@Peggy54 tak to klobouk dolu :lol: spíš si to nedokážu vůbec představit :think:
Můžu doufat, aby to zatím bylo v pořádku. O dítko bychom se přeci jen chtěli snažit později. Vynervovaná jsem řádně :,(

• Citovat
  • Nahlásit
2280
18.11.19 15:20
@Anonymní píše:
@Peggy54 tak to klobouk dolu :lol: spíš si to nedokážu vůbec představit :think:
Můžu doufat, aby to zatím bylo v pořádku. O dítko bychom se přeci jen chtěli snažit později. Vynervovaná jsem řádně :,(

dejsi horkou koupel a salvej, me se kdyz jsem jeste krvacela spustila po horke vode hned

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat