Zpoždění ms 1 měsíc , příznaky ale test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jannaa.rr
Povídálka 13 příspěvků 18.07.19 14:17
Zpoždění ms 1 měsíc , příznaky ale test negativní

Ahojky potřebuji radu čím by to mohlo být, jsem z toho už vystresla.
Mám zpoždění ms už 1 měsíc. před očekávanou ms jsem lehce spinila asi týden ale pak už nic do teď. Příznaky co jsem si načetla mám bolesti v podbřišku a silný bílý výtok, nic víc.
Je pravda že jsem dost ve stresu z toho že sme se rozešli s přítelem, mám dvě práce takže spoustu starostí a jsem i celkem vyčerpaná a k tomu tahle situace, takže další stres.
Testy jsem si dělala už dva a oba negativní. mám v plánu zkusit další a na příští týden už jsem objednana na gyndu.
Myslíte že můžu být těhotná?

Reakce:
Safrik
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 18.07.19 14:21

Myslim ze jestli jsou testy negativni tak tehotna nejsi. Jinak urcite bych se priklanela ke stresu, nebo nejakemu problemu. Ale to ti povi gynekolog.

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1589 příspěvků 18.07.19 14:22

Ne nejsi těhotná

karkarka
Závislačka 4122 příspěvků 18.07.19 14:31

Ne.

Jannaa.rr
Povídálka 13 příspěvků 18.07.19 15:04
,

Ale co ty bolesti v podbřišku. je to jako kdybych to měla dostat ale teče ze mě jen hustý výtok.
Zkoušela jsem i bylinky na vyvolání ms ale ani to nepomohlo. jenže ty nejsou vhodné v těhotenství. četla jsem že moč může být naredena a proto negativní test. může to být třeba těma bylinkama když jsem je den před tt pila? že by potlačili hladinu hcg?

skorotehotna
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 18.07.19 15:09

Ne, nejsi těhotná. Dojdi si radši k doktorovi, ať zjisti proč nepřišla MS

Safrik
Ukecaná baba ;) 1327 příspěvků 18.07.19 15:16

@Jannaa.rr mesic po vynechani uz by si mela na testu dalnice jak blazen, urcite se nejedna o tehotenstvi

Váš příspěvek
Reklama