Zpoždění MS 10 dní mohu mýt ještě šanci být tehotná

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4
13.1.22 06:46

Zpoždění MS 10 dní mohu mýt ještě šanci být tehotná

Ahoj holky dnes je to 41 den ms cyklu a TT negativní. :think: V prosinci jsem prodělala covid kdy mě skončil a ja týden na to měla mít ovulaci. A následně mě strašně bolelo na levé straně podbrisku a močila jsem krev zašla jsem k dr a ta mě dala ATB na močák…teď mě mě bolí v podbřišku a v kříži, žaludek jako na vodě a pořád bych jedla. Holky je tam ještě šance objevit I I na testu? :nevim: Jestli to nedostanu do pondělí což bude 45 den cyklu jdu na gyndu. Děkuji moc za odpovědi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3488
13.1.22 06:58

Ahoj, tak to mám teď podobné. Taky zpoždění přes 10dní. Akorát, že já měla první test v pondělí slabý duch - pak v úterý negativní. Včera dělaný a opět duch, ale silnější než v to pondělí.
Já na gyndu jsem objednaná na středu a opravdu jsem zvědavá, co z toho bude :mrgreen:
Jak jsi měla nejdelší cyklus - nebudeš to mít rozhozený po covidu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
13.1.22 07:36

@Leoušík krásný den, je mi líto, ale na dvě čárky to moc nevidím, spíš posunuté skrz infekci. Pamatuju se, že když jsem měla covid před rokem, tak jsem ten cyklus ms ani neměla a došla až další měsíc 🤷‍♀️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.1.22 07:58

@alli_li tak to u mě žádný duch :( počkám ještě do pondělí a budu volat na gyndu.Dej vedet ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
13.1.22 07:59

@Clue to si právě také myslím ale břicho mě bolí a pořád žeru a motá se mě hlava…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
432
13.1.22 10:04

@Leoušík no uvidíš, ale fakt si myslím, že to je k tomu covidu 🙂 i tak držím pěsti 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat