Zpoždění ms, 3 měsíce

205
21.5.17 16:39

Zpoždění ms, 3 měsíce

Ahoj holky, téma mluví jasně. V březnu jsem vysadila HA a od té doby nic. Jsou to skoro 3 měsíce. K doktorovi se mi nechce, protože by mi jen píchl vyvolávačku, což jsou další hormony, který do sebe nechci ládovat. Na druhou stranu, dítě bysme chtěli… Co radíte, jak postupovat? Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3853
21.5.17 16:43

Takhle to mela kámoška, nejprve myslela, že je hned tehotna, ale bez doktorů se to neobešlo. Nakonec pomohlo odblokování Metoda Mojžíšové. Jo a je celiatik, tam prý taky bývají problémy s otěhotněním. HA brala přes deset let v kuse.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16127
21.5.17 16:44

@bate ta vyvolavacka neni zas takova hruza…je to jen progesteron..můžeš zkusit nejake byliny, gynex nebo treba inofolik..tezko rict co ti pomuze kazda reagujeme jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 17:11

@bate vyvolavacku bych si nechala pichnout, pockala na ms a zacala resit cyklus bylinkama. Uvidis, jestli budes reagovat a pak bych pripadne poprosila Dr. o pomoc. Nebo jestli nechces vyvolavacku, tak si pockej na ms, ale muzes cekat dalsi mesic, nez sama prijde. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48706
21.5.17 17:27

@bate 3m je dost, došla bych na vyvolávačku zase taková hrůza to neni. jinak taky můžeš čekat zbytečně další měsíce zbytečně :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.5.17 17:37

Tak souhlasím, takhle budeš čekat pořád.
Zajdi k dr, vyřešte spolu problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.5.17 17:49

Díky moc, zapomněla jsem zmínit, že poslední měcíc piju kontryhel a cca 14 dní měřím BT - mezi 36,0 - 36,7 oC. Při 36,0 1 den špinění, ale jinak nic :-/ Ha jsem brala přes 10 let, takže to částečně přisuzuju tomu :-(

• Nahlásit
  • Citovat
21.5.17 20:04

Já jsem od vysazení 7/16měla MS jen dvakrát v srpnu, nasadila jsem 2sáčky Inofolicu(Fertiprona je to samé) akorát levnější a kontryhel, další MS začátek prosince, čekala jsem do 1.března a žádná další MS nepřišla, takže dvakrát po sobě vyvoláčka, teď mám první měsíc clostibegyt abych měla ovulku a mohla vůbec otěhotnět :roll: pokud se ti to do půl roku neupraví tak to začni řešit s MUDr, zázraky že se to spraví samo nečekej :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama