Reklama

Zpoždění MS a bolest v prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 18.01.18 12:41
Zpoždění ms a bolest v prsou

Ahojky, chtěla bych se jen zeptat..Od listopadu jsem nedostala ms a mám hodně citlivé prsa-bolí mě..Prsa mě bolí už delší dobu chvilkově skoro 6měsíců, ale ted mám hodně citlivé i bradavky. Udělala jsem si od prosince do dnešního dne 8 těh. testů-všechny NEgativní. Ani se necítím být těhotná. Na úterý jsem se objednala ke své lékařce pro jistotu( tak uvidím). Nikdy jsem to neměla pravidelné přesně na den, ale 2m už mi přijdou dlouhý. V prosinci jsem ležela 15 dní v nemocnici s 3letou dcerou byla na tom hodně zle, tak mě napadlo, že jsem to nedostala z nervů? je to možné?..Ted už je všechno dobré, žádný stres, ale pořád nic a už mě i dost bolí břicho..

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8677 příspěvků 33 inzerátů 18.01.18 12:45

Ano, zpozdeni muze byt z nervu. Kdyz mam zpozdeni, prsa me taky boli. Ja bych jeste vydrzela. Jestli jsi mela velky stres, tak to telu chvili trva, nez se uklidni.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 18.01.18 12:57

Ja bych k doktorce zasla, necekala bych…at te prohlidne, za to nic nedas ;) navic to muze byt cokoli…

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 18.01.18 13:04
lucika.k

Nervy udělají hodně

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Justin Bieber se měsíc po svatbě hroutí. Údajně kvůli své ex Seleně Gomez

Problémy měsíc po svatbě? Zdá se, že u Bieberových ano. Ačkoliv se Justin... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >