Zpoždění MS a bolest v prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LuSof
Kecalka 325 příspěvků 18.01.18 12:41
Zpoždění ms a bolest v prsou

Ahojky, chtěla bych se jen zeptat..Od listopadu jsem nedostala ms a mám hodně citlivé prsa-bolí mě..Prsa mě bolí už delší dobu chvilkově skoro 6měsíců, ale ted mám hodně citlivé i bradavky. Udělala jsem si od prosince do dnešního dne 8 těh. testů-všechny NEgativní. Ani se necítím být těhotná. Na úterý jsem se objednala ke své lékařce pro jistotu( tak uvidím). Nikdy jsem to neměla pravidelné přesně na den, ale 2m už mi přijdou dlouhý. V prosinci jsem ležela 15 dní v nemocnici s 3letou dcerou byla na tom hodně zle, tak mě napadlo, že jsem to nedostala z nervů? je to možné?..Ted už je všechno dobré, žádný stres, ale pořád nic a už mě i dost bolí břicho..

Reklama

Reakce:

Verun83
Echt Kelišová 8437 příspěvků 33 inzerátů 18.01.18 12:45

Ano, zpozdeni muze byt z nervu. Kdyz mam zpozdeni, prsa me taky boli. Ja bych jeste vydrzela. Jestli jsi mela velky stres, tak to telu chvili trva, nez se uklidni.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1893 příspěvků 18.01.18 12:57

Ja bych k doktorce zasla, necekala bych…at te prohlidne, za to nic nedas ;) navic to muze byt cokoli…

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 18.01.18 13:04
lucika.k

Nervy udělají hodně

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: o vítězi hlasujte až do pondělí

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama