Zpoždění MS a bolest v prsou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
LuSof
Kecalka 325 příspěvků 18.01.18 12:41
Zpoždění ms a bolest v prsou

Ahojky, chtěla bych se jen zeptat..Od listopadu jsem nedostala ms a mám hodně citlivé prsa-bolí mě..Prsa mě bolí už delší dobu chvilkově skoro 6měsíců, ale ted mám hodně citlivé i bradavky. Udělala jsem si od prosince do dnešního dne 8 těh. testů-všechny NEgativní. Ani se necítím být těhotná. Na úterý jsem se objednala ke své lékařce pro jistotu( tak uvidím). Nikdy jsem to neměla pravidelné přesně na den, ale 2m už mi přijdou dlouhý. V prosinci jsem ležela 15 dní v nemocnici s 3letou dcerou byla na tom hodně zle, tak mě napadlo, že jsem to nedostala z nervů? je to možné?..Ted už je všechno dobré, žádný stres, ale pořád nic a už mě i dost bolí břicho..

Reakce:
Verun83
Echt Kelišová 8839 příspěvků 33 inzerátů 18.01.18 12:45

Ano, zpozdeni muze byt z nervu. Kdyz mam zpozdeni, prsa me taky boli. Ja bych jeste vydrzela. Jestli jsi mela velky stres, tak to telu chvili trva, nez se uklidni.

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2460 příspěvků 18.01.18 12:57

Ja bych k doktorce zasla, necekala bych…at te prohlidne, za to nic nedas ;) navic to muze byt cokoli…

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 18.01.18 13:04
lucika.k

Nervy udělají hodně

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >