Zpoždění ms a ovulace

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 19:30
Zpozdeni ms a ovulace

Ahoj, uz od brezna se snazime o dite (ano, neni to zase tak dlouha doba), ale mela bych par otazek.
Mam zpozdeni uz 13 dni, tehotensky test jsem delala a je negativni.
V nedeli jsem si delala ovulacni test a tam byly dve silne carky, v pondeli tam carky byly take, ale uz ne tak silne a v utery byla druha carka uz lehce do ztracena. Od nedele do stredy byl nechraneny styk.
Dnes jsem si delala jeste jeden ovulacni test (jen tak ze zvedavosti) a tam druha carka byla zase, ale ne tak vyrazna.

Chtela bych se zeptat, je moznost otehotneni, kdyz ovulace nejspis probehla, nebo se muze stat, ze se to nemusi podarit?

Na gyndu jsem objednana 26, na preventivku, tak se pozeptam i tam.

Zde mam fotografie ovu testu.

Diky.

Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 22031 příspěvků 15.08.19 19:39

Samozřejmě že se může stát, že z toho nic nebude. Šance je cca 20% i když se trefíte.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 19:52

Praveze jsem mela dostat ms a ne ovulaci. Je mozne, ze se ovulace posunula?

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 15.08.19 20:20
@Anonymní píše:
Ahoj, uz od brezna se snazime o dite (ano, neni to zase tak dlouha doba), ale mela bych par otazek.
Mam zpozdeni uz 13 dni, tehotensky test jsem delala a je negativni.
V nedeli jsem si delala ovulacni test a tam byly dve silne carky, v pondeli tam carky byly take, ale uz ne tak silne a v utery byla druha carka uz lehce do ztracena. Od nedele do stredy byl nechraneny styk.
Dnes jsem si delala jeste jeden ovulacni test (jen tak ze zvedavosti) a tam druha carka byla zase, ale ne tak vyrazna.

Chtela bych se zeptat, je moznost otehotneni, kdyz ovulace nejspis probehla, nebo se muze stat, ze se to nemusi podarit?

Na gyndu jsem objednana 26, na preventivku, tak se pozeptam i tam.

Zde mam fotografie ovu testu.

Diky.

Tak největší šance je vetsinou před OVU až 5 dní… ale někdo zase otehotni den po ovu proto je nejlepší mít styk co 2-3 dny…
Jinak je možné že se oči posunula a je možné že si měla třeba 2× někdy se to může stát..kazda žena je jiná… pokud víš že máš ovu slahni testy do koše nebudeš se stresovat to taky dělá svoje…ber kyselinu listovou nebo nějaké vitamíny kde je

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.19 21:54

Diky

Lucinka279
Povídálka 12 příspěvků 16.08.19 08:23
Lucie

Dobrý den mám dotaz už nějakou dobu se snažíme o miminko před týdnem jsem byla na krvi HCG a bylo mi řečeno že mám nižší nez 2 tak že nejsem a už 5den meskam poslední jsem měla 18.7 a mám to po 25dni teď už mám 5den zpoždění tak jsem šla vcera na krev a měla jsem 92 co to znamená tak jsem těhotná nebo ne děkuji za radu

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 16.08.19 08:31

Ano máš víc než 5 ale jsi na úplném začátku

Lucinka279
Povídálka 12 příspěvků 16.08.19 09:25

Kajka9:a jak to že před týdnem jsem měla méně než dva? a teď 92

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 16.08.19 10:41

@Lucinka279 protože HCG stoupá co dva dny a musí být jednou tolik…krev ukazuje nejdrive 8 dní po oplodneni..takze bych řekla že si v uplnem ale úplném začátku…
Na UZ může dr něco vidět když je HCG 1.000 ale záleží jaký má UŽ někteří nevidí nic ani při 2.000…bud jdi za dva dny na krev aby si viděla jak stoupá a nebo dělej co dva dny testy…

Lucinka279
Povídálka 12 příspěvků 16.08.19 13:43

Kajka9:a vypadá to teda že jsem těhotná? jsem docela už zoufalá dlouho jsme se snažili

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 16.08.19 14:02

@Lucinka279 si těhotná… máš v sobě HCG ale teď se prostě uvidí jestli správně stoupá atd atd…

Lucinka279
Povídálka 12 příspěvků 20.08.19 16:38

Už jsem zoufala mám 9dni zpozdeni, s přítelem se snažíme o miminko ale test mi ukazuje negativně a na HCG jsem byla minulý týden a tam mi řekli že mám 92 tak nevím co si mám myslet

BrnackaM
Ukecaná baba ;) 1160 příspěvků 20.08.19 16:44
@Lucinka279 píše:
Už jsem zoufala mám 9dni zpozdeni, s přítelem se snažíme o miminko ale test mi ukazuje negativně a na HCG jsem byla minulý týden a tam mi řekli že mám 92 tak nevím co si mám myslet

Není potřeba to dávat do dvou diskuzí zároveň, přečti si mou odpověď v tom prvním foru.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 20.08.19 20:18

@Lucinka279 tak tak taky jsme ti odepisovala

Váš příspěvek
Reklama