Zpoždění MS a příznaky MS

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 12:52
Zpoždění MS a příznaky MS

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli to nektera z vas uz taky tak mela. MS mela dorazit pred 4 dny, vzdy ji mam presnou jako hodinky. Ale bolí me v podbrisku jakoby mela kazdou chvili dorazit, prsa po stranách taky bolí. Hlava mi šíleně tresti. ????
Ale MS nikde. Na TT je ještě brzy, miminko bychom si moc přáli. Zajimali by mě vase takovéto nebo podobné zkušenosti. Co z toho bylo nebo nebylo?

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 22.11.18 13:37

Když máš zpožděnou menstruaci,tak je na test akorát

G.a.b.c.a20
Kecalka 440 příspěvků 22.11.18 13:39

Jestli mas spozdeni 4 dny na testu by uz mela jit videt druha carka jestli jsi teda tehotna. Drzim palce :hug:

denisa19
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 22:35
nepřišla menstruace

Dobrý den před 10 dny jsme mela dostat menstruaci před menstruaci jsem měla s přítelem pohlavní styk.( ejakulat vyšel do mě pokaždé). A měli jsme ho i po tom co jsem měla dostat menstruaci brala jsem antikoncepci a jednou jsem omylem změnila bílý prášek ha za růžový. Pak jsem ji brala zase pravidelně. Teď mě nic nebolí ani necítím že by měla přijít menstruace. Co to může být? můžu být těhotná :think:.. antikoncepci luisea jsem brala a tt jsem si dělala 4× a nic ani slabá druhá čárka

Ivuska53
Povídálka 50 příspěvků 23.02.19 08:09

Ahoj holky. Je mozne snazeni o miminko muzr mit vliv na MS? Vzdycky jsem mela menstruaci presne max 1 den zpozdeni vzdy me bolelo bricho a dva dny pred jsem zacala spinit.. ted co se snazime s pritelem o mimco jsem mela nejdrive 3 dny zpozdeni pak 8 dni a ted dva dny.. kdyz jsem byla vcera vecer na zachode utrela jsem si jako bych mela zacit spinit uplne malinko.. tak jsem si vzala malou vlozku a uplne minimum a svetlounky.. uz pres mesic si merim BT.. myslela jsem si ze by teplota mela pred MS klesnout ale pohybuje se mi porad 36,9 a 36,8.. vim ze nejsem tehotna ale muze ta teplota byt stale vyssi i pri prichodu MS? Uz se vam to nektere nekdy stalo?

Sona73
Kecalka 174 příspěvků 23.02.19 09:56

@Ivuska53 A jak víš,že nejsi těhu?Je těžké něco dedukovat,musíš měřit aspoň tři měsíce,ať víš jak se tvoje tělo chová.Jinak někomu bazálka klesá až při menzesu.Zkus test,něco by měl už ukázat. :mavam:

Ivuska53
Povídálka 50 příspěvků 23.02.19 10:31

@Sona73 na testik je jeste brzo.. styk naposled 9.2. pak jsem mela skoro 14 mykozu.. z toho nic nebude.. uz mam jednu spatnou zkusenost tak se tomu snazim moc nepoddavat.. a tenkrat jsem na sobe poznala ze jsem tehotna.. a to jsem byla ani ne ve 3 tydnu.. je pro me neuveritelne ze zrovna ja bych mohla byt.. :) ja jsem to vzdy mela pravidelne az poslednich par mesicu co se snazime to je divne.. byla jsem u doktora pred mesicem..

Váš příspěvek
Reklama