Zpoždění MS a příznaky MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.18 12:52
Zpoždění MS a příznaky MS

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat jestli to nektera z vas uz taky tak mela. MS mela dorazit pred 4 dny, vzdy ji mam presnou jako hodinky. Ale bolí me v podbrisku jakoby mela kazdou chvili dorazit, prsa po stranách taky bolí. Hlava mi šíleně tresti. ????
Ale MS nikde. Na TT je ještě brzy, miminko bychom si moc přáli. Zajimali by mě vase takovéto nebo podobné zkušenosti. Co z toho bylo nebo nebylo?

Reakce:
Oliverka28
Zasloužilá kecalka 589 příspěvků 22.11.18 13:37

Když máš zpožděnou menstruaci,tak je na test akorát

G.a.b.c.a20
Kecalka 394 příspěvků 22.11.18 13:39

Jestli mas spozdeni 4 dny na testu by uz mela jit videt druha carka jestli jsi teda tehotna. Drzim palce :hug:

denisa19
Nováček 1 příspěvek 26.11.18 22:35
nepřišla menstruace

Dobrý den před 10 dny jsme mela dostat menstruaci před menstruaci jsem měla s přítelem pohlavní styk.( ejakulat vyšel do mě pokaždé). A měli jsme ho i po tom co jsem měla dostat menstruaci brala jsem antikoncepci a jednou jsem omylem změnila bílý prášek ha za růžový. Pak jsem ji brala zase pravidelně. Teď mě nic nebolí ani necítím že by měla přijít menstruace. Co to může být? můžu být těhotná :think:.. antikoncepci luisea jsem brala a tt jsem si dělala 4× a nic ani slabá druhá čárka

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >