Zpoždění MS a těhotenské testy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.12.18 08:25
Zpozdeni MS a tehotenske testy

Ahoj holky,
potrebovala bych poradit. Uz mam 5 dni zpozdeni MS. Jsem ted dost ve stresu, tak nevim zda to je tim ci zda tehotenstvim.
S pritelem jsme praktikovali obcas i prerusovanou souloz. Delala jsem si 4 tehotenske testy, ale vsechny vysli negativne. Posledni byl dnes rano a byl to jeden z tech kvalitnich. Myslite, ze bych stale mohla byt tehotna i kdyz me 4 testy vysli negativne?
Predem moc dekuji za odpovedi.

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Reakce:
Teris195
Stálice 67 příspěvků 09.12.18 08:30

Nemyslím, pokud máš 5 dní zpoždění a byla bys těhotná, už by ti to těhotenský test ukázal.

Pj1
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 09.12.18 09:30

Já se natestovala a vždy když bylo zpoždění tak test negativní právem a jak se povedlo tak týden před MS už viditelná čárka,v den MS dálnice.Zpoždění může dělat i stres já to tak měla párkrát

Katys08
Nováček 10 příspěvků 16.12.18 08:34

Ahoj všem, mám podobný problém… Loni v prosinci jsem vysadila HA, od té doby jsem měla „roztažený cyklus“ tzn., že jsem MS místo každý měsíc dostala každé 2 měsíce, ale vždy ve stejnou dobu. Teď jsem to měla dostat na přelomu listopadu a prosince a pořád nic. S přítelem v poslední době ochranu nijak zvlášť neřešíme, jsme zasnoubení, tak jsme si říkali, že si třeba uděláme náskok :hug: Prsa se mi skoro nevejdou do podprsenky a šíleně bolí, nosím už jen sportovní, normální ani nesnesu, testy jsou stále negativní, chutě šílený, předevčírem jsem objedvala lívance a prikusovala k nim juniora :lol: Máte s tím někdo zkušenost? Na gyndu jdu ve čtvrtek, mám strach, aby to nebyla cysta, nebo něco horšího :(

Catharin
Závislačka 4342 příspěvků 16.12.18 11:28
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
potrebovala bych poradit. Uz mam 5 dni zpozdeni MS. Jsem ted dost ve stresu, tak nevim zda to je tim ci zda tehotenstvim.
S pritelem jsme praktikovali obcas i prerusovanou souloz. Delala jsem si 4 tehotenske testy, ale vsechny vysli negativne. Posledni byl dnes rano a byl to jeden z tech kvalitnich. Myslite, ze bych stale mohla byt tehotna i kdyz me 4 testy vysli negativne?
Predem moc dekuji za odpovedi.

Ahoj, můžeš být a nemusíš. Když to neklapne ani po 7dnech od očekávané Ms, zajdi si k Dr. Na vyvolávací injekci, taky na krev. Není nic ztraceno. Každému se hcg vylučuje do moči jinak. ;)

Pj1
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 16.12.18 13:03

@Katys08 Ahoj,nevím zda poradím, ale cysty se mi tvorili při snaze o otehotneni díky nim se mi někdy opozdila ms a to víš jsem se radovala,že by konečně a na testech bílo.Kamaradka otehotnela z anovulacniho cyklu takže nezbývá než co Ti řekne gyndr.Optej se mudr. na Hormonální profil. A příznaky? u mně to bylo tak když jsem otehotnela díky IVF ani jeden příznak :mrgreen: a když jsem si myslela,že jsem a nebyla tak milion příznaků :nevim: ,ale každé tělo je jiné.

Katys08
Nováček 10 příspěvků 20.12.18 18:12

Tak chci všem říct, že jsem byla dneska u doktorky, a ta mi řekla že je šance tak 50/50, že jsem těhotná, culila se :) pak mi začala vysvětlovat, že buď jsem těhotná a sice v nějakém teprve 2-3 týdnů a nebo to teď (a sice dnes nebo zítra) dostanu. Vzala mi krev a zítra dopoledne budu vědět výsledek, tak držte palce :) udělala mi fotku z ultrazvuku a ptala se, jestli ji chci, trochu mi přišlo, že ona si myslí, že jsem, ale že dokud tam to mrně není vidět a nebo nejsou výsledky krve, tak mi to nemůže říct :) tak držte pěstičky, já jsem napnutá jak kšandy :lol:

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 20.12.18 20:49

@Katys08 myslim, ze kdyby Dr. nemela podezreni na těhotenství, tak by ti fotku z uzv nedavala. Ukaz jestli uz tak je neco videt… :kytka:

Katys08
Nováček 10 příspěvků 20.12.18 23:09

@ii-ivuska ja ji nemam, nic tam videt nebylo, jen mi ukazovala, ze mam hodne silnou sliznici a ze to prave muze byt bud prichod MS a nebo zacatek tehu, mozna tam neco zahlidla, ale nechtela mi davat nadeje, kdyz si treba nebyla na 100pro jista. No uvidime zitra rano :)

ii-ivuska
Zasloužilá kecalka 519 příspěvků 20.12.18 23:20

@Katys08 aha, tak snad to tam bude, držím moc pesti a dej vedet. ;)

KarinCleer
Nováček 3 příspěvky 21.12.18 00:27
Myslíte, že jsem v tom?

Ahoj holky, menstruace mi skončila 11.12., ale od 16.12. trpím nadýmáním, skoro vůbec jejím, podívám se na jídlo a je mi zle, celkově jsem jak přejetá vlakem, bolí mě hlava a jsem jak kdybych měla kocovinu :roll: střevní virózu poznám, toto je jiné. S přítelem provozujeme bohuzel nechráněný sex kvůli mému zdravotnímu problému s nízkým tlakem a tvorbě sraženiny po nasazení první antikoncepce už mám vyložený zákaz antikoncepci používat, vysadila jsem ji v únoru po kolapsu, dáváme si maximální pozor a aplikuji si gel na ,,zabití spermií” kdyby přeci jen nějaká ,,utekla”… úplně se bojím test udělat, jelikož mám nastupovat do nové práce a ještě mi zbývá rok studia VŠ :( myslíte si, že jsem v tom? :oops:

Teris195
Stálice 67 příspěvků 21.12.18 04:15
@KarinCleer píše:
Ahoj holky, menstruace mi skončila 11.12., ale od 16.12. trpím nadýmáním, skoro vůbec jejím, podívám se na jídlo a je mi zle, celkově jsem jak přejetá vlakem, bolí mě hlava a jsem jak kdybych měla kocovinu :roll: střevní virózu poznám, toto je jiné. S přítelem provozujeme bohuzel nechráněný sex kvůli mému zdravotnímu problému s nízkým tlakem a tvorbě sraženiny po nasazení první antikoncepce už mám vyložený zákaz antikoncepci používat, vysadila jsem ji v únoru po kolapsu, dáváme si maximální pozor a aplikuji si gel na ,,zabití spermií” kdyby přeci jen nějaká ,,utekla”… úplně se bojím test udělat, jelikož mám nastupovat do nové práce a ještě mi zbývá rok studia VŠ :( myslíte si, že jsem v tom? :oops:

Udělej si test :)
pokud používáš ten krém jak máš, tak bys teoreticky neměla, ale praxe může být samozřejmě jiná :) jak se říká, žádná antikoncepce není 100% :)

Pj1
Zasloužilá kecalka 646 příspěvků 21.12.18 10:41

@Teris195 testuj nejdřív týden před očekávanou MS,jestli jsi nebo nejsi to Ti tu nikdo na 100% bohužel nenapíše :nevim: jestli máš obavu z příp.tehotenstvi co se optat na nitrodelozni tělísko ..ať Ti to dopadne jak si přeješ

KarinCleer
Nováček 3 příspěvky 21.12.18 11:21

@Pj1 děkuju za radu ;) jsem z toho taková v rozpacích, telisko jsme nechtěli dávat, jelikož si miminko přejeme ale opravdu až po té VŠ :,(

Katys08
Nováček 10 příspěvků 24.12.18 22:33

Tak u mě to byl planý poplach, MS už se dostavila a krev byla na těhu negativní, ale spolu s MS opožděnou o měsíc přišly i šíleně bolestivé křeče v pravém podbřišku vystřelující do zad, tak jen doufám, že to brzy přejde, nemáte s tím někdo zkušenost? Bolest přichází už 3.den večer, tak hodinu - 2 mám křeče a pak zase přejdou, slepák už mám venku… Teď jsem čtvrt hodiny brečela bolestí, ale už je to zase lepší, nemůžu říct, že by se mi na štědrej večer chtělo na pohotovost :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Šílenec Hrdlička! Sporťák řádil po obratu Plíškové, jeho oslava baví internet

Malý zázrak se povedl jedné z nejlepších českých tenistek Karolíně Plíškové.... číst dále >

Mám méně fanoušků, protože jsem gay, stěžuje si Kovy. Jako vážně?

Karel Kovář (22) alias Kovy patří mezi nejznámější české youtubery. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >