Zpoždění MS, duch na testu, krvácení

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3486
12.1.22 19:52

Zpoždění MS, duch na testu, krvácení

Ahoj všem,

jen hnes na úvod na gynekologii jsem každopádně objednaná na příští středu. Ale zeptám se tady Vás zkušených.

Dneska mám 10 dní zpozdění MS - první test v pondělí první udělal takové ducha (řekla jsem si, že je to test vadný) další 2 byly negativní (stejný den). Ani jeden test nebyl z ranní moče, dělala jsem v práci.
Jenze MS stale nikde, proto jsem se objednala k doktorovi.
V pondělí večer jsme měli s chlapem styk, břicho začalo v noci pobolívat a ráno jsem dostala MS (nebo si to aspoň myslela), jenže dneska uz nic. K tomu se do mě dala zimnice - změřila jsem se a mám 37.
Nedalo mi to a udělala jsem teď v podvečer další test, kde se objevil ihned duch.
Dotaz - mohlo se jednat o potrat? Mám volat k DR a žádat o dřívější termín? Nebo můžu v klidu počkat a prostě to nějak nechat být…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
12.1.22 20:17

@alli_li Po 10 dnech zpoždění už by to měla být velmi jasná a silná čárka, pokud nebyla zpožděná ovulace. Ohledně toho, kdy jít k lékaři… bohužel asi nic nezachráníš, leda bys fakt výrazně krvácela nebo ti bylo špatně, měla jsi bolesti atd. (pak jít hned). Lehce se radí, ale počkala bych do toho termínu, co máš. Pár biochemických těhotenství jsem měla (IVF) a vydržela jsem čekat do plánovaných kontrol… Nejde s tím stejně nic dělat.

• Citovat
  • Nahlásit
3486
12.1.22 20:33

Děkuji za informaci. Ovulace nevím kdy byla- nehlídám. Jako plašit nebudu, jen nechci nic zanedbat - nikdy se mi tohle nestalo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat