Zpoždění ms, kapka krve při utření

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kuky206
Povídálka 27 příspěvků 19.07.19 11:28
Zpoždění ms, kapka krve při utření

Dobrý den, četla jsem už spoustu diskuzí a vím, že zakladat podobná téma by vlastně nemělo smysl, ale chtěla bych se zeptat na vaše zkušenosti. S přítelem jsme měli pohlavní styk dvakrát, když jsem měla plodné dny bez ochrany. Dnes je to třetí den, kdy se mi menstruace zpozdila, ale když jsem šla rank na malou, na toaletním papíru bylo trochu krve. MS se ale nedostavila a TT je negativní. Nemáte s tím někdo zkušenost? Že by poté MS přišla či jste našli //? Doufám, že nevadí, když jsem napsala dotaz :) ale ta krev dnes ráno se mi moc nezdá a k doktorovi se mi zatím chodit nechce, nechci plašit. 8)

Reakce:
karkarka
Závislačka 4138 příspěvků 19.07.19 11:29

Nejspíš se ti rozjede menstruace.

Kuky206
Povídálka 27 příspěvků 19.07.19 11:37

Ještě jsem zapomněla napsat, že jsem asi týden zpátky byla nemocná a dopovala se paralenem. Mohla se mi tedy zpozdit i z toho důvodu? Nikdy jsem zpoždění neměla, tak právě nevím, zda je to normální.

Safrik
Ukecaná baba ;) 1336 příspěvků 19.07.19 12:02

Jeste pockej, urcite se rozjede ms jestli uz si neco zahlidla

Kuky206
Povídálka 27 příspěvků 19.07.19 12:13

Děkuji moc za rady. Na jednu stranu bych si přála, aby se nedostavila. Miminko jsme neplánovali, ale když jsem partnerovi řekla, že mám zpoždění, zdál se mi být celkem nadšený a říkal, že by byl rád, kdybych byla těhotná. Ale ta krev dnes ráno asi naznačovala ms, ale zatím jsem to ještě nedostala. Po jaké době by bylo optimální jít k lékaři, když bych to nedostala a testy měla negativní? Někde jsem četla týden a někde dva týdny. Tak netuším. :nevim:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 19.07.19 12:43

@Roma20 nejdříve po 14 dnech zpoždění

Kuky206
Povídálka 27 příspěvků 19.07.19 12:50

@Tichošlápek ufff tak to mám ještě čas. Děkuji. :palec:

Váš příspěvek
Reklama