Zpoždění MS kvůli zánětu močáku?

Anonymní
18.3.17 21:06

Zpoždění MS kvůli zánětu močáku?

Na googlu se dá dohledat spousta diskuzí, zda zánět močáku zpožduje MS. Většinou tam reagující píšou že ano, a autorka už nenapíše jestli to teda bylo OK, nebo byla těhotná. Takže co vy?

Já - sex s ochranou, ale vzhledem ke zpožděné MS fakt bojim, žádná není stoprocentní. Zpoždění tři dny, testy negativní. Zánět byl asi tak týden před ovulací…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5639
18.3.17 21:17
@Anonymní píše:
Na googlu se dá dohledat spousta diskuzí, zda zánět močáku zpožduje MS. Většinou tam reagující píšou že ano, a autorka už nenapíše jestli to teda bylo OK, nebo byla těhotná. Takže co vy?Já - sex s ochranou, ale vzhledem ke zpožděné MS fakt bojim, žádná není stoprocentní. Zpoždění tři dny, testy negativní. Zánět byl asi tak týden před ovulací…

Ted to zrovna resim. Brala jsem 14dni atb, ale na prudusky.MS se mi zpozdila o 10dni.Test negativni. Vsude pisou, ze nemoc ji muze oddalit.Ja chtela v pondeli volat dr. a dnes lehce spinim.Tal asi uz se madam dostavila :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.17 21:21

Takže to by znamenalo ještě asi tak 8 dní nervů
Bože…

• Citovat
  • Nahlásit
5639
18.3.17 21:31
@Anonymní píše:
Takže to by znamenalo ještě asi tak 8 dní nervů
Bože…

Tak pocet dni asi neni stejny pro kazdou.
Ale usuzuji z toho, ze zpozdit se to diky nemoci muze.
Mne je ke vsemu jeste zle od zaludku.Ale.rikam si, ze kdyz je test megativni, tak to bude v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.3.17 22:51

Mě se nezpozdila, mě prostě vynechala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.3.17 15:55

Super takže už sjíždím diskuze Negativní test a přesto těhotná… Bože, zcvoknu se z toho… :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.3.17 08:33

Tak abych nezanedbala diskuzi, už jsem do dostala, ufff :-D

Autorka

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie