Zpoždění MS, možné příznaky těhotenství?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Simonka91
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 08:39
Zpoždění MS, možné příznaky těhotenství?

Zdravím, mám takový dotaz. Potřebuji od Vás radu. S manželem se snažíme o mimi. Už od srpna neberu antikoncepci. A od té doby se ještě nezdařilo. Vždy byl test negativní a hned na to jsem to dostala. Teď už mám nějakou dobu zpoždění. Má poslední MS byla 1.2. a od té doby se stále nedostavila. Mám docela silné bolesti prsou. Citlivé bradavky a jsou takové „vystouplé“ a na koncích hodně bílé. Zkoumám si i čípek a ten je takový tvrdší a přijde mi uzavřenější. Test jsem si zatím nedělala, nevím jestli není brzy ještě na něj. Ale jde mi o to, zda některá z Vás neměla podobné příznaky a byla těhotná? Nebo jestli mám opravdu velké zpoždění a může se dostavit MS? Děkuji

Reakce:
Dsarka
Stálice 52 příspěvků 19.03.19 08:51

Zdravím test už by ti měl něco ukázat. Jinak taky jsem měla citlivá prsa nejvíc když sem se chystala spát.

Simonka91
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 08:52

@Dsarka děkuji moc ;)

Dsarka
Stálice 52 příspěvků 19.03.19 08:53

Není zač :) přeji hodně štěstí :mavam:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 19.03.19 09:09

Na test není brzy, takže ho udělej. Pokud by to byly příznaky, tak už test hcg zachytí.

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 19.03.19 09:11

Teda nevím jak dlouhé máš cykly, ale to už máš zpoždění tak dva týdny, ne?

karkarka
Závislačka 3489 příspěvků 19.03.19 09:16
@pikola píše:
Teda nevím jak dlouhé máš cykly, ale to už máš zpoždění tak dva týdny, ne?

To nechápu.kdyz zpozdeni nemela,delala těhotenské testy.kdyz zpozdeni ma,test neudela a radsi zalozi diskuzi… 8)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.19 09:27

Proc si neudelas test? Ja mela posledni menstruaci 7.2. a pozitivni test uz pred 12 dny. A ted jsem 5+3 a hcg 4000. Nechapu na co cekas, az bude „zpozdeni“ 2 mesice? :)
(Anonym prosim, tehotenstvi)

Deina1
Povídálka 41 příspěvků 19.03.19 09:41

@Simonka91 já bych teda při takovém zpoždění místo diskuze běžela do lékárny pro test :D pokud jsi těhu tak by tam určitě něco mělo být už nějakou dobu :) přeju hodně štěstí ať tam najdeš to co chceš :palec:

pikola
Generální žvanilka 20507 příspěvků 19.03.19 09:44

No já myslím, že už může klidně i k doktorovi :mrgreen:

Simonka91
Nováček 3 příspěvky 19.03.19 09:54

No tak, já právě minulý měsíc měla zpoždění 11 dní a dostala jsem to. Tak proto ještě čekám. Cykly jsem měla normálně, až do minulého měsíce. Třeba celý leden jsem to nedostala a dostala jsem to až 1.2. Takové kecy typu proč zakládám diskusi, to si můžete nechat. Chtěla jsem znát Vaše zkušenosti a né hloupé řeči. Myslím, že tu je spousta jiných hloupých diskuzí. Po vícero zklamání stále čekám, zda se dostaví MS. Každý mi radí, ať ještě počkám s testem, tak jsem chtěla vědět Váš názor, ale díky. Nikdy jsem těhotná nebyla, tak to určitě budu vědět všechno tohle.

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 19.03.19 10:00

@Simonka91 názor je, ať si uděláš test. Jako jaké muze přijít zklamaní? To snad bude stejně, když dorazí ms ne? Takže radši to necháš srotovat v hlavě, když odpověď můžeš mít během minuty? Příznaky co mas můžou byt těhotenství stejně jako pms

Váš příspěvek
Reklama